ye-logo.v1.2

Кращим за перший подружній вальс може бути, хіба що… рок-н-рол

Суспільство 6717
Фото: sandiegoweddingzone.com

або ж Весільна гулянка «на всі сто»!

Перший весільний танець і «вихід» молодят – це те, без чого важко уявити вдалу весільну вечірку. Саме у першому подружньому вальсі чи румбі два люблячі серця зливаються в єдине ціле. Саме цей танець є символом любові й щасливого союзу. Як запевняють спеціалісти танцювального ремесла, багато з молодих пар прекрасно розуміють важливість цього танцю, але через, як вони вважають, відсутність танцювального таланту та сором’язливість просто відмовляються від нього. На сьогоднішній день навчитися танцювати – це не проблема, адже за допомогою завжди можна звернутися до професійного хореографа. Знайти такого фахівця не складно: майже будь-яка весільна агенція, тамада чи подружня пара, що вже пройшла через це, залюбки дадуть потрібний номер телефону. Крім того за порадою завжди можна звернутися до котроїсь із численних танцювальних студій. Якщо вони не погодяться брати на себе таку відповідальність, то обов’язково порадять, до кого з їхніх колег звернутися.
Яким же повинен бути перший танець молодят? Насамперед, для людей далеких від танцювального паркету, він не повинен містити складних елементів. Тобто, як кажуть, не варто вигадувати велосипед. Але поряд із цим, кілька хвилин танцю повинні запам’ятатися й молодим, і їх батькам, і всім гостям надовго. Вибір відповідної музики, гармонійність композиції, які повинні відповідати не тільки характеру заходу, але й темпераменту і образу молодят вцілому – те, на що неодмінно повинен звернути увагу хороший хореограф. Якщо він працює за шаблоном, не цікавлячись нічим, окрім па, яких сам навчає – тікайте від такого хутчіше.
Не так давно найпопулярнішим танцем серед молодят був вальс – такий простий у вивченні й надзвичайно красивий у виконанні. Та особливу увагу хореографи приділяють таким альтернативним варіантам, як румба, рок-н-рол, танго. Окрім того, наречений і наречена також можуть станцювати щось під реп або хіп-хоп – це обов’язково додасть святу ноток оригінальності. Ексклюзивно виглядатиме і танець, що являє собою компіляцію з різних стилів, але підібраних зі смаком. Нерідко танець доповнюється різними театралізованими декораціями й атрибутами.
Найкраще, якщо постановкою танцю нареченого й нареченої займається не тільки професійний хореограф, але й ведучий свята. Річ у тім, що постановка танцю, повинна органічно вписуватися в культурну програму святкування. Можливо, для цього знадобиться обладнати танцювальний майданчик спеціальною технікою, наприклад, для створення світлових ефектів.
Особливе значення має й правильний вибір музичного супроводу. Обрана пісня повинна стати для молодят справжньою мелодією кохання. Можна вибрати музичну композицію, під яку молоді вперше зустрілися або поцілувалися. Окрім того, це може бути пісня родом з юності батьків молодої й молодого. У будь-якому випадку мелодія для першого танцю повинна бути значимою і в той же час дуже приємною.
За словами хореографа Ліани Трач, немає поняття «дерев’яні ноги», як часто називають свої танцювальні вміння майбутні молодята (здебільшого чоловіки), хороший вчитель навчить усіх, головне – підхід до людини.
Викладанням Ліана захопилася якось раптово, а до того була «вільною танцівницею». Пригадує, сталася екстрена ситуація: весілля за два тижні, а наречений з нареченою навіть азами вальсу не володіють. А у найщасливіший день життя на місці тупцювати їм, звичайно, не хотілося. Тому, швидко усе обмізкувавши, вирішила спробувати себе у ролі вчителя. Урок розпочали з освоєння елементарних рухів. Потім вигадали вихід партнерки, яка за задумом, демонструє себе і своє вбрання усім гостям. Молодята з поставленим перед ними завданням впоралися за три дні. Ще два – залишили для закріплення. За словами дівчини, спостерігати за молодими людьми, які закохані один в одного, надзвичайно цікаво.
«Танець зближує людей, робить їх відвертішими та пристраснішими, – каже вона. – За дві години реально зробити постановку, навіть, якщо люди зовсім не вміють танцювати. Було б бажання. У своїй роботі я намагаюся відкинути будь-які «стандарти», тому працюю без копій. Повторюватися може хіба що мелодія, але кожні молодята мають свою неповторну «родзинку». Дуже гарно виглядає мікс повільного і швидкого танцю.
Коли моя «перша пара» запросила мене на весілля, я майже зовсім за них не хвилювалася. Але такого вальсу аж ніяк не чекала. Вони танцювали свій перший подружній танець не просто гарно, а блискуче! Я плакала і була надзвичайно щасливою водночас».
Усередньому постановка весільного танцю обійдеться у 300-400 гривень (3-5 занять тривалістю година кожне).
Джазовий оркестр, гуцульські музики чи ді-джей
Хто розважатиме вас та ваших гостей на вашому весіллі, вирішувати звісно вам. Та всім без винятку молодятам завжди хочеться вгодити не лише собі, але й якомога більшій кількості запрошених (якщо не усім!). Тож, визначаючись із музичним весільним супроводом, у першу чергу орієнтуєтеся на контингент, який гулятиме на вашому першому у житті подружньому святі.
Зазвичай, жива музика обходиться дорожче за послуги ді-джея, однак, що може бути краще виступу справжніх віртуозів своєї справи. Вибирати є з кого: дует, тріо чи квартет, національний ансамбль, струнний або джазовий оркестр, колектив із солістом або хором – всіх не перелічити. Але головним критерієм відбору має бути професіоналізм музикантів. Адже не всі колективи зможуть якісно виконати ваші улюблені композиції, аби вони так і залишилися улюбленими... У багатьох є свій установлений репертуар, який в будь-який момент можна змінити. Крім того, вони можуть добре співпрацювати з ведучим заходу, або ж виконувати ці функції самі. Справжні професіонали неодмінно будуть наполягати на попередній зустрічі, щоб продумати всі нюанси. Їм належить вирішити, коли буде звучати пісня для першого танцю молодих, а коли так звана «фонова» музика та запальні композиції для конкурсів. А ось при використанні музичних записів не виникне проблем з підбором репертуару. Усі ваші улюблені мелодії будуть включені в спеціальний перелік і розставлені в необхідному порядку. Узгодити їх послідовність у відповідності зі сценарієм весілля і побажаннями молодят не складе труднощів. Знайти відповідних фахівців можна по так званому «Сарафановому радіо», у весільних проспектах, або в газетах із оголошеннями.
Музичний супровід обійдеться для вашої гулянки у суму від 3000 гривень, послуги ді-джея – від 1800 гривень.
Невгамовний симпатичний молодик з почуттям гумору та природженим артистизмом
Мова йде про тамаду. Весілля – справа молодих, тому тамада теж повинен бути відповідного віку (25-45 років). Аби відчувати, чого захмелілі гості чекають від нього і своєчасно їм це давати. Тож він (або вона), перш за все, має бути хорошим психологом. Ідеальний тамада повинен вміти говорити дотепні небанальні тости, які запам’ятаються і гостям, і молодятам; вміти співати, танцювати та швидко переодягатися; бути невтомним винахідником, котрий з легкістю вигадує ігри і конкурси; пам’ятати тисячі анекдотів.
«Аби не бути голослівним, тамада повинен показати потенційним клієнтам відеозаписи кількох проведених ним свят, – ділиться секретами тамада Олександр, – Поясніть тамаді, чого ви від нього хочете. Чи, якщо у вас немає конкретної ідеї, нехай він створить її для вас. Досвідчений тамада зрозуміє з півслова. Уважно поставтеся до сценарію весілля. Адже це ваше свято, і тамада повинен працювати так, як хочете ви, а не так, як зручно йому. Не варто заздалегідь покладатися на досвід і запевнення тамади, що він сам знає, що робити. Якщо він просто не здатний втілити в життя унікальну концепцію свята саме для вас, виникає запитання – навіщо вам потрібний такий тамада?».
Послуги тамади в Хмельницькому коштують від 2000 гривень.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую