ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Потяг з Києва до Кам’янця-Подільського: Укрзалізниця збільшує кількість вагонів

Суспільство 6129
Сьогодні, 24 лютого, Укрзалізниця також призначить рейс Київ-Львів
Сьогодні, 24 лютого, Укрзалізниця також призначить рейс Київ-Львів. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Наразі усі потяги до і зі столиці, а також — західного напрямку курсують за графіком.

Через вторгнення Росії певних змін зазнав рух пасажирських потягів. Зокрема, 24 лютого Укрзалізниця додала вагонів до потяга №769 Київ-Кам’янець-Подільський. Квитки вже з’явилися у продажу. Про це та інші зміни повідомили у пресслужбі АТ «Укрзалізниця».

За її інформацією, наразі усі потяги до і зі столиці, а також — західного напрямку курсують за графіком. Натомість східного напрямку продовжують рух на безпечній швидкості. Також можливі сповільнення та зупинки таких потягів з міркувань безпеки біля станцій, що обладнані укриттями. Це стосується напрямку Мариуполя через Дніпро.

«Тим часом з міркувань безпеки сьогодні не зможуть бути відправлені з кінцевих станцій поїзд №113/114/141/142 з Бахмута до Львова та №732 Запоріжжя-Київ. Задля безпеки пасажирів потяг №45/46 Лисичанськ-Ужгород (курсує через Шепетівку — авт.) змінює маршрут південніше від кордону та прямуватиме через Полтаву. Відповідно, посадки на станціях Суми, Ворожба, Ніжин, Конотоп, Бахмач не буде», — зазначили у пресслужбі АТ «Укрзалізниця».

Тим часом Укрзалізниця додає вагони до поїзда №769 Київ-Кам’янець-Подільський. Також буде додано вечірній додатковий рейс Київ-Львів. В Укрзалізниці рекомендують не панікувати й стежити за оновленнями інформації на її офіційних сторінках у фейсбуці та телеграмі.

До теми: Воєнний стан в Україні: правила та рекомендації як поводитися громадянам

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую