ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Ворог розсилає небезпечні електронні листи — СБУ

Суспільство 5361
СБУ отримала інформацію, що ворог розсилає ось такі електронні листи
СБУ отримала інформацію, що ворог розсилає ось такі електронні листи. Фото: управління СБУ у Хмельницькій області

Не відповідайте на ці листи й не переходьте за посиленнями, розміщеннями у них.

Сьогодні, 28 лютого, представники Служби безпеки України повідомили про нову спробу кібератаки на українців. Ворог почав розсилати від її імені небезпечні електронні листи. У них запитує нібито евакуаційні плани. Однак це брехня.

«Таким чином країна-агресор намагається встановити вірусне програмне забезпечення на комп’ютери українців та зібрати конфіденційну інформацію. Закликаємо не відкривати подібні листи й не переходити за вказаними посиланнями! СБУ не робила жодних розсилок! Ми інформуємо громадян виключно через офіційні канали комунікації», — наголосили у пресслужбі управління СБУ у Хмельницькій області.

Нагадаємо, кілька днів тому ворог також намагався розсилати українцям у месенджерах небезпечне посилання для «проходження перевірки від СБУ». Після переходу за ним пропонувалося додати новий пристрій до вашого профілю. Після цього ворог міг отримати доступ до всієї вашої історії переписки.

«Нагадуємо, що офіційні інформканали СБУ це: сайт — www.ssu.gov.ua (без жодних додаткових символів), фейсбук — https://www.facebook.com/SecurSerUkraine (верифікована сторінка, обов’язково — зі синьою галочкою), телеграм — https://t.me/SBUkr (верифікований канал, обов’язково — зі синьою галочкою)», — зазначили співробітники СБУ.

До теми: Диверсанти у Кам’янці-Подільському займалися інформаційно-підривною діяльністю

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую