ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Готуйтеся до нового фейку ворога — попередження від СБУ

Суспільство 2023
«Будьте готовими до чергового фейку, до якого спробують вдатися російські окупанти», — СБУ
«Будьте готовими до чергового фейку, до якого спробують вдатися російські окупанти», — СБУ. Фото: з фейсбуку СБУ

Загарбники хочуть посіяти паніку та зневіру серед українців.

Сьогодні, 1 березня, Служба безпеки України оприлюднила офіційну заяву, в якій попереджає громадян про нову хвилю брехні від ворога.

«Будьте готовими до чергового фейку, до якого спробують вдатися російські окупанти. А саме: що нібито українське керівництво та уряд здали країну. Цю дезінформацію можуть тиражувати через усі можливі канали. Але знайте — це брехня. Мета ворога — дезорієнтувати, посіяти паніку та зневіру серед громадян, схилити наші війська до здачі», — заявили співробітники СБУ.

Вони наголошують, що навіть у випадку зникнення зв’язку та можливості перевірити правдивість інформації, — будьте впевнені: неможливі ні капітуляція, ні здача інтересів України. Керівництво держави разом з народом протидіє російським військам і робить усе можливе для звільнення української землі від окупантів. Всі органи влади, війська, силові та правоохоронні органи стоятимуть до перемоги.

До теми: Повідомлення про те, що мобільний зв’язок заглушать – фейк

До теми: Як убезпечити себе в кіберпросторі - поради від Міністерства цифрової трансформації

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую