ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Понад 400 переселенців навчатимуться у Хмельницькому української мови

Суспільство 1108
У Хмельницькому переселенців безкоштовно навчають української мови
У Хмельницькому переселенців безкоштовно навчають української мови. Фото: ілюстративне pixabay.com

Для них організували спеціальні безкоштовні курси в онлайн та офлайн форматах.

Понад 400 переселенців зареєструвалися на безкоштовні курси української мови у Хмельницькому. Про це розповіла виконувачка обов’язків директора департаменту освіти та науки міської ради Ольга Кшановська.

За її словами, понад 350 тимчасово переміщених осіб навчатимуться дистанційно, ще понад 50 відвідуватимуть заняття в одному із навчальних закладів міста.

«Навчання стартувало з 22 березня. Викладачами на цих курсах стали педагоги філологічного напрямку нашої громади. Насправді, охочих вивчати українську серед переселенців дуже багато, ми формували групи в середньому по 40-45 осіб. Очні та дистанційні заняття для них відбуватимуться двічі на тиждень, в різний час і в різні дні, щоб було зручно всім», — зазначила Ольга Кшановська.

Як розповіла освітянка, після тимчасової перерви набір знову розпочався. Усі охочі можуть долучитися до нових груп для вивчення української мови.

Зареєструватися можна тут: очна форма, дистанційна форма. 

Зазначимо, що орієнтовно в межах Хмельницької міської територіальної громади залишилось близько 27 тисяч переселенців, ще понад 128 тисяч зупинялись у регіоні щонайменше на добу та продовжили свій шлях на захід.

Коментарі:

Віталій Українець 26.03.2022 21:52

Знання мови це добре.А ще треба навчити любити Україну!

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую