ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Виплати за безкоштовне поселення переселенців: куди звертатися у Хмельницькому

Суспільство 3158
Щоб отримати компенсацію від держави, потрібно звернутися в органи місцевого самоврядування
Щоб отримати компенсацію від держави, потрібно звернутися в органи місцевого самоврядування. Фото: ілюстративне з архіву

Покрокова інструкція для власників житла.

Хмельничани, які прихистили в себе безкоштовно переселенців, зможуть отримати компенсацію за витрати на комунальні послуги. За кожну прийняту особу виплачуватимуть щомісяця державну підтримку в розмірі близько 450 гривень.

Як зазначили у пресслужбі Хмельницької міської ради, для цього з першого квітня своє житло потрібно зареєструвати на сайті «Прихисток» або у реєстраційному центрі на вулиці Пилипчука, 3.

Далі, щоб оформити виплату від держави, за адересою на Пилипчука, 3 (кабінет 1, 2) власники житла мають заповнити заявку, додаючи копії своїх документів та документів на житло.

«Важливо! Подати заявку на відшкодування треба не пізніше наступного дня після того, як у вас поселилися вимушені переселенці. Оформити виплату «заднім числом» не вдасться», - пояснюють у пресслужбі.

До 5 числа кожного місяця на вулиці Пилипчука, 3 хмельничани мають подавати інформацію про кількість переселенців та термін їх проживання. Бланк заяви.

До 20 числа кожного місяця власникам житла надходитимуть гроші на банківські картки.

«Вимушені переселенці, що у вас проживають, мають бути зареєстровані як внутрішньо переміщені особи через додаток «Дія» або управління соціального захисту населення», - зауважують у міській раді.

У селах громади інформацію та заяви збирає староста.

Нагадаємо, раніше голова обласної військової адміністрації Сергій Гамалій розповідав, що мешканцям Хмельниччини, які прийняли у себе безкоштовно переселенців, щоб оформити виплати, потрібно звертатися у місцеві ЦНАПи.

Читайте також: Куди звертатися переселенцям у Хмельницькому, щоб оформити фінансову допомогу

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую