ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У квітні на Хмельниччині стартує нерестова заборона на вилов риби

Суспільство 4771
З човна ловити рибу буде заборонено
З човна ловити рибу буде заборонено. Фото: ілюстративне з архіву

А до 30 червня заборонено ловити раків.

На Хмельниччині з 11 квітня розпочинається весняно-літня заборона на вилов риби. Про це повідомляє Хмельницький рибоохоронний патруль.

Як йдеться у повідомленні, тривалість заборони відрізняється залежно від водойм. Забороняється ловити рибу в річках та їх кореневих водах з 11 квітня по 30 травня (включно), на водосховищах — з 11 квітня по 20 червня (включно) та в придаткових системах водних об’єктів (протоки, гирла, стариці, меліоративні канали, розливи водойм, які тимчасово заповнюються водою в період весняної повені ) з 11 квітня по 10 липня (включно).

Також до 30 червня продовжує діяти заборона на добування раків. Вона пов’язана із виношуванням ними ікри та першою линькою, зазначають рибоохоронці.

Під час нересту дозволяється тільки любительське рибальство однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком і спінінгом з берега. Забороняється здійснення будь-якого іншого способу вилову, в тому числі, з перевищенням дозволеної добової норми вилову – три кілограми. Заборонено пересування човнів, організацію змагань з рибальства та проведення підводного полювання.

Щоб рибалки могли орієнтуватися, де дозволено ловити рибу вудкою, працівники Хмельницького рибоохоронного патруля створили інтерактивну карту.

А повідомити про порушення чи отримати додаткову інформацію про нерестову заборону можна за телефоном «гарячої лінії» відомства: (068) 384 98 10.

Нагадаємо, раніше на Кам’янеччині затримали браконьєра, який наловив риби сітками майже на мільйон гривень.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую