ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

З ворожого полону повернулися троє жителів Хмельниччини — Гамалій

Суспільство 14422
Про повернення додому полонених розповів начальник військової адміністрації
Про повернення додому полонених розповів начальник військової адміністрації. Фото: ілюстративне пресслужби Хмельницької ОВА

При військовій адміністрації цілодобово працює обласний оперативний штаб, який збирає інформацію про полонених і зниклих безвісти.

Перші троє жителів Хмельниччини повернулися додому з полону російських окупантів. Це сталося за посередництвом Центру обміну полоненими при Службі безпеки України. Таку гарну новину повідомив начальник Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Гамалій.

«Відбувся перший обмін наших земляків. Вони повернулися додому. Юрій, Дмитро й Костянтин, з поверненням вас, хлопці», — зазначив Сергій Гамалій.

За його словами, при військовій адміністрації цілодобово працює обласний оперативний штаб. Його працівники збирають інформацію про полонених військовослужбовців і цивільних, а також — тих, з ким втрачено зв’язок. Така інформація передається у Київ, де ведуться перемовини про обмін полоненими.

«Тож хочу нагадати телефонні номери гарячої лінії нашого оперативного штабу. Це мобільний (098) 966-92-51 та стільникові (0382) 76-51-23 і (0382) 76-21-34», — розповів Сергій Гамалій.

Читайте також: Ракетний обстріл Шепетівського району: рятувальники загасили пожежу

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую