ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельниччина прощається з Героями

Суспільство 8688
Трьох Героїв провели в останню путь сьогодні, 11 квітня
Трьох Героїв провели в останню путь сьогодні, 11 квітня. Фото: колаж автора

Сьогодні в останню путь провели трьох загиблих військових.

У селі Кремінна Городоцької громади усім селом проводжали в останню путь Віктора Шкромиду. Його життя обірвала ворожа ракета в Одесі. Він загинув у п'ятницю, 8 квітня. Віктор зростав із бабусею і дідусем у рідному селі, мав чимало талантів, малював, але згодом підписав контракт і пішов до лав Збройних Сил України.

Віктор Шкромида був стрільцем відділення охорони взводу охорони однієї із військових частин Збройних Сил України.

Віктор Шкромида загинув в Одесі. Колаж з фото Дмитра Баранова та Городоцького ТРПЦ.

На Київщині загинув 28-річний Максим Фонтош із Білогірської громади. З ним попрощалися сьогодні, 11 квітня у рідному селі Калинівка.

«Героїчна боротьба українських військовослужбовців проти російської навали триває, на жаль, не без жертв. Чи не найзапеклішими боями в боротьбі проти окупанта стали баталії на Київщині, де ворог зазнав значних втрат. Результат – Київська область звільнена, у тому числі й за рахунок самопожертви нашого земляка з Калинівки Фонтоша Максима Мироновича, життя якого було обірвано агресором в селі Дмитрівка Бучанського району», — повідомляють у громаді.

Максим Миронович Фонтош загинув на Київщині. Колаж з фото Романа Рудакова і Білогірської громади.

Не витримало серце під час виконання обов'язків військової служби ще одного військового — Олега Борисовича Глушка — він пішов з життя і похований сьогодні у Шепетівці. 55-річний Олег Глушко був солдатом, старшим водієм-гранатометником.

Олегу Глушку було 55 років. Фото: Шепетівської міської ради. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую