ye-logo.v1.2

Ярмарок у Хмельницькому: найпопулярніший товар — яйця по 15 гривень

Суспільство 10500
Яйця на ярмарку купують найохочіше
Яйця на ярмарку купують найохочіше. Фото: автора

Цими вихідними ярмаркують у трьох районах міста.

У Хмельницькому цими вихідними, 16 та 17 квітня, відбуваються продуктові ярмарки у мікрорайонах Ракове, Гречани та Ружична. Хмельничанам така торгівля до вподоби, адже тут зазвичай можна придбати свіжі овочі та фрукти, м’ясо, ковбаси, мед, зелень, яйця.

У мікрорайоні Гречани ярмаркують на вулиці Шухевича — біля стадіону «Локомотив». Зранку тут не дуже людно, однак покупців з порожніми руками не відпускають.

Багато хто повертається додому з лотками яєць. Їх продають по 15 гривень, тоді як у супермаркеті десяток коштує ледь не вдвічі більше.

Хмельничани купують одразу кілька десятків яєць до свят

«Я прийшла сюди саме по яйця — готуюся до свят, думаю, що потім цей продукт подорожчає. Ще ось чорнобривців діткам купила», — розповідає пенсіонерка Віра Григорівна.

М'ясо також розмітають з прилавка

Втім, купити на ярмарку можна не тільки яйця. М'ясо тут продають по 115-120 гривень, сало коштує дорожче — 140-150 гривень.

Зараз біля продавців не дуже людно

Літр меду віддають за 150 гривень. Яблука — від 6 гривень. Паски також продають, щоправда, вибір не дуже великий. Також можна придбати цукор, крупи, спеції, сухофрукти та інші продукти. Є в продажу квіти і саджанці дерев.

Паски продаються різної вартості

Зазначимо, що торгівля триватиме до 12.00 години. А завтра, 17 квітня, ярмарок відбудеться на вулиці Кам’янецькій, 170 (біля магазину «Пан Диван»).

Продається цукор, олія і різні крупи

Багато покупців повертаються додому з яйцями

Черг біля саджанців немає

А ось на квіти попит є

За кілограм яблук просять від 6 гривень

Люди розраховують скупитись дешевше до Великодніх свят

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую