ye-logo.v1.2

Як зробити обласний центр зеленішим?

Суспільство 1106

Над цим питанням розмірковували громадські активісти

Чому зникають дерева та клумби навіть в центрі міста? Це пи- тання задавали активісти «Асоціації жінок у бізнесі», Хмельниць- кої організації Всеукраїнської екологічної ліги, Хмельницької об- ласної ради Товариства охорони природи України, науковці та представники влади.
«У місті найбільший дефіцит са- ме спортивних майданчиків та зон зелених насаджень, – заявив депутат міської ради, директор Де- партаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Володимир Швець. – Ця нестача гостріша, ніж з житлом».
«На жаль, ми стали свідками ситуацій, коли проводиться «протокольне» озеленення, – зазначає Юрій Рєзніков, голова правління Хмельницької обласної ради Товариства охорони природи України. – На Дні довкілля висаджують молоді дерева, а потім їх або зносять, або за ними ніхто не доглядає, і вони не приймаються, або взагалі потрапляють під будмайданчики».
Архітектор міста Віктор Дунаєвський запевняє, що у генплані забудови міста досить багато заплановано зелених зон, дитячих та спортмайданчиків. Зокрема, у береговій зоні Південного Бугу вздовж відомих усім хмельничанам «Оазису», «Епіцентру», «Тав- рії» мав би бути цілий парк. Проте, коли він з'явиться, не знає ні- хто. За словами Віктора Володимировича, кожен із цих торгових центрів планував навпроти свого закладу щось подібне, але така строкатість не додала б краси Хмельницькому, а цілісний проект досі не знайшов ні інвесторів, ні виконавців.Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую