Як зробити обласний центр зеленішим?
Над цим питанням розмірковували громадські активісти
Чому зникають дерева та клумби навіть в центрі міста? Це пи- тання задавали активісти «Асоціації жінок у бізнесі», Хмельниць- кої організації Всеукраїнської екологічної ліги, Хмельницької об- ласної ради Товариства охорони природи України, науковці та представники влади.
«У місті найбільший дефіцит са- ме спортивних майданчиків та зон зелених насаджень, – заявив депутат міської ради, директор Де- партаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Володимир Швець. – Ця нестача гостріша, ніж з житлом».
«На жаль, ми стали свідками ситуацій, коли проводиться «протокольне» озеленення, – зазначає Юрій Рєзніков, голова правління Хмельницької обласної ради Товариства охорони природи України. – На Дні довкілля висаджують молоді дерева, а потім їх або зносять, або за ними ніхто не доглядає, і вони не приймаються, або взагалі потрапляють під будмайданчики».
Архітектор міста Віктор Дунаєвський запевняє, що у генплані забудови міста досить багато заплановано зелених зон, дитячих та спортмайданчиків. Зокрема, у береговій зоні Південного Бугу вздовж відомих усім хмельничанам «Оазису», «Епіцентру», «Тав- рії» мав би бути цілий парк. Проте, коли він з'явиться, не знає ні- хто. За словами Віктора Володимировича, кожен із цих торгових центрів планував навпроти свого закладу щось подібне, але така строкатість не додала б краси Хмельницькому, а цілісний проект досі не знайшов ні інвесторів, ні виконавців.
Тільки зареєстровані користувачі мають змогу залишати коментарі!
Будь ласка, зареєструйтеcя або виконайте вхід під своїм акаунтом!
Переваги зареєстрованих користувачів
Зареєстровані користувачі користуються перевагами: