ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Марина Круть продала на аукціоні марки з кораблем за понад 50 тисяч гривень

Суспільство 1375
Хмельницька бандуристка влаштувала аукціон з поштовими марками
Хмельницька бандуристка влаштувала аукціон з поштовими марками. Фото: з фейсбуку

Дівчина таким чином збирала гроші на спорядження українським захисникам.

Вчора ввечері, 24 квітня, завершився благодійний аукціон, який оголосила напередодні хмельницька бандуристка Марина Круть. Артистка виставила на торги аркуш поштових марок «Русскій воєнний корабль, іді...!», зазначивши, що виручені гроші вона витратить на амуніцію українським бійцям, яким нині допомагає.

Лот стартував з ціною дві тисячі гривень й протягом доби інтернет-користувачі мали можливість зробити свої ставки.
«Інколи у мене опускаються руки. Сьогодні на свій страх і ризик замовила форми на сорок тисяч у Словаччині, не маючи цих грошей. Просто на сліпу віру. Але Бог цілує намір, а намір благий. Тому я плачу, коли дивлюся, як Бог мене веде. Як наприклад, за годину ставки на марки піднялись до 10 тисяч», - писала Марина Круть, коли оголосила аукціон.

За пів доби ставка сягнула 38 тисяч гривень, а в результаті артистці вдалося заробити на відкритих торгах 51 тисячу гривень. Переможцем аукціону став Володимир Гуменюк.

Додамо, марка з кораблем стала першою, яку випустила Укрпошта в умовах воєнного стану. Охочих її купити виявилося більше, ніж це дозволяє тираж марки. Як повідомили 22 квітня на сайті Укрпошти, наклад один мільйон для марок – рекордний, оскільки більшість художніх марок виходить у кількості близько 100 тисяч екземплярів. Крім того, за правилами філателії, художні марки не друкують повторним тиражем.

Читайте також: У Хмельницькому на аукціоні на підтримку військових продали футболку гравця збірної за 100 тисяч гривень

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую