ye-logo.v1.2

Евакуація бізнесу: на Хмельниччині працює сім переміщених підприємств

Суспільство 11583
В області створено базу вільних площ, складів і законсервованих підприємств
В області створено базу вільних площ, складів і законсервованих підприємств. Фото: ілюстративне pixabay.com

Свої виробничі потужності на територію області перемістили 34 підприємства, постраждалих від війни.

В Україні триває евакуація підприємств з областей, де ведуться бойові дії, на безпечні території. Зокрема, такі виробництва переміщають й на Хмельниччину. Як повідомили в обласній військовій адміністрації, у рамках програми вони опрацювали 260 заявок. Наразі в обласній базі даних є понад 435 об’єктів, які можуть використовуватися для розміщення евакуйованих підприємств.

«Наразі на Хмельниччину перемістили свої виробничі потужності 34 підприємства. Сім з них вже працюють. Найбільше, а саме 16 підприємств, переїхало до Хмельницького, 6 – до Кам’янця-Подільського, 3 – до Шепетівки», - йдеться у повідомленні.

Спеціалізація підприємств, які релокувалися на територію області, різна. Це підприємства швейної промисловості, машинобудування, виробники світлодіодної продукції, електричного устаткування, деталей для автотранспортних засобів, СІП панелей та домокомплектів, гідравлічного обладнання, а також підприємства з продажу та ремонту сільськогосподарської техніки, обладнання автокранів, спецтехніки та інші.

Запропонувати вільну площу для релокації можна заповнивши анкету. Щоб взяти участь в програмі релокації, потрібно подати заявку

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую