ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

В селі на Хмельниччині колишнє приміщення лікарні переобладнають під гуртожиток для переселенців

Суспільство 14455
У громаді обладнають приміщення під гуртожиток для внутрішньо переміщених осіб
У громаді обладнають приміщення під гуртожиток для внутрішньо переміщених осіб. Фото: зі сторінки Плужненської громади

У громаді перебуває понад 900 переселенців.

На території села Плужне Шепетівського району колишнє приміщення стаціонару лікарні переобладнають під гуртожиток для тимчасових переселенців. В будівлі зроблять п’ять кімнат для родин внутрішньо переміщених осіб. Про це сайту "Є" розповіла начальник відділу фінансів Плужненської громади Ірина Ковтун.

За даними сайту “Прозорро”, орієнтовна вартість поточного ремонту будівлі складає 1,1 мільйона гривень. За ці гроші планують виконати демонтажні роботи, відремонтувати покрівлю, влаштувати фундаменти, підлогу, вставити вікна та двері, зробити внутрішнє оздоблення та фасадні роботи. Роботи буде виконувати ТОВ "ЗТ Полісся". Ремонт має бути завершений до 25 травня.

“Це було приміщення стаціонару лікарні. Зараз призначення змінили під гуртожиток. дДля виконання робіт ми направляємо кошти із залишку освітньої субвенції від державного та місцевого бюджетів”, - розповіла Ірина Ковтун.

Відомо, що наразі в Плужнській громаді проживають понад 900 переселенців.

Варто відзначити, що окрім ремонту в колишньому приміщенні “стаціонару”, сільрада нині купує матеріали, зокрема, цемент та шифер, для поточного ремонту та облаштування місць тимчасового перебування внутрішньо переміщених в інших місцях на території села.

У квітні сільрада повідомляла, що у громаді проводять збір гуманітарної допомоги.

Продукти, засоби гігієни, речі у громаді приймають заклади освіти. Небайдужі громадяни громади плетуть маскувальні сітки, так необхідні в даний час для наших Героїв ЗСУ. По всій громаді жителі готують смаколики (вареники, пиріжки, тушонку) для воїнів та переселенців, які прибули до громади та міст Шепетівка і Хмельницький.

Вимушених переселенців в громаді поселяють в будинки, в яких наразі ніхто не проживає, а також до жителів, у яких є вільні кімнати, та в гуртожитку Плужненського професійного аграрного ліцею.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую