ye-logo.v1.2

Хмельницькі ветеринари допомогли майже сотні тварин у звільнених містах Київщини

Суспільство 1635
Так, фахівці пролікували десятьох службових собак і чотирьох — прооперували
Так, фахівці пролікували десятьох службових собак і чотирьох — прооперували. Фото: сектора комунікації поліції Хмельницької області

Ветеринари оглядали службових собак силовиків і тварин місцевих жителів.

Нещодавно фахівці Першого військового шпиталю ветеринарної медицини з Хмельницького відвідали звільнені від російських окупантів міста Київської області. Зокрема, Ірпінь, Бучу і Ворзель. Вони спільно з кінологами допомогли майже сотні тварин. Подробиці розповіли представники сектора комунікації поліції Хмельницької області.

На початку масштабної війни у Хмельницькому створили перший в Україні військовий шпиталь ветеринарної медицини. Його очолив заслужений ветеринарний лікар України, професор Кирило Чумаков. Спершу фахівці шпиталю допомагали тваринам, евакуйованим зі зон бойових дій, і службовим собакам силових структур.

А нещодавно хмельницькі спеціалісти поїхали у відрядження на Київщину. Вони працювали у звільнених від загарбників Ірпені, Бучі та Ворзелі. Разом з поліцейськими кінологами вони оглянули 30 службових собак і провели УЗД-діагностику десятьом собакам, які служать у Збройних Силах України, Нацгвардії та Нацполіції. Десятьох чотирилапих ветеринари пролікували й ще чотирьох — прооперували.

Також ветеринари оглянули й надали допомогу понад пів сотні «цивільних» тварин. Зокрема, утриманцям кінноспортивної школи, котам з місцевого притулку й тваринам мирних жителів.

«Поліція Хмельницької області вже давно співпрацює з Кирилом Чумаковим. Нагадаємо, що у 2019 році єдиний в України мобільний ветеринарний пункт, який був створений на базі кінологічного центру Головного управління Нацполіції в Хмельницькій області, побував з місією в зоні проведення Операції об’єднаних сил. Тоді Кирило Чумаков обглянув і надав допомогу теж близько сотні службових собак», — зазначили у секторі комунікації поліції Хмельницької області.

Читайте також: Хмельницький прийняв понад 40 тисяч переселенців: як їм допомагає місто

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую