ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Погода на тиждень — на Хмельниччині очікуються температурні гойдалки та дощі

Суспільство 7364

Суттєві опади синоптики прогнозують на кінець тижня.

Впродовж цього тижня на жителів Хмельницької області очікує досить мінлива погода. Синоптики прогнозують відчутні коливання температури повітря. В окремі ночі вона знижуватиметься до +3 градусів, а в окремі дні зростатиме до +24. Також можливі дощі та навіть грози. Однак — переважно наприкінці тижня.

За інформацією Українського гідрометцентру, у вівторок, 17 травня, на Хмельниччині переважатиме мінлива хмарність. Без опадів. Нічна температура повітря коливатиметься від +6 до +8 градусів. Вдень — від +18 до +20 градусів.

У середу, 18 травня, областю в денні години пройде дрібний дощ. Крім того, буде прохолодніше. Нічна температура повітря становитиме +3..+5 градусів, а вдень потепліє лише до +13..+15.

У четвер, 19 травня, буде сухо. Переважатиме мінлива хмарність. Вночі стовпчики термометрів знову показуватимуть від +3 до +5 градусів. Натомість вдень буде тепліше — від +20 до +22.

Мінлива хмарність, без суттєвих опадів зберігатиметься й у п’ятницю, 20 травня. Нічна температура повітря становитиме +8..+10 градусів, а денна — +22..+24.

Субота, 21 травня, принесе опади. Дощ почнеться вночі й триватиме впродовж дня. Місцями можливі грози. Вночі термометри показуватимуть від +11 до +13, а вдень — від +17 до +19 градусів.

Дощити може й впродовж неділі, 22 травня. Нічна температура повітря коливатиметься від +10 до +15 градусів. Натомість вдень має потепліти до +17..+19.

Читайте також: Немовлятам у Хмельницькому даруватимуть вишиванки

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую