ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому сотні людей стоять у черзі за новою маркою «Русскій воєнний корабль… Всьо!»

Суспільство 2815

Кожен зможе купити не більше ніж 2 аркуші та 5 конвертів і листівок.

У Хмельницькому сьогодні, 23 травня, офіційно "погасили" нову марку "Русскій воєнний корабль... Всьо!" Ще до початку продажу, який стартував по всій країні о 14:00, під Хмельницькою дирекцією "Укрпошти" за новинкою вишикувалося близько кілька сотень людей. Їм не завадив навіть дощ, адже довелося стояти і на вулиці.

"Якщо випустили першу марку, і крейсер затонув - це чудово. Можна друкувати марки з усіма російськими кораблями, щоб вони тонули", — каже хмельничанин Дмитро Козак.

Черга з'явилася ще до старту продажу

У черзі за новою маркою "Російський воєнний корабль... Всьо!" стоять місцеві жителі, історики й колекціонери. Дехто з них купував і першу марку з кораблем, а тепер чекає на новеньку для колекції.

Це вже друга марка з кораблем

"Ми, можна так сказати, святкуємо 40 днів по тому крейсеру "Москва". Сьогодні випускаємо марку "Русскій воєнний корабль... Всьо!". Впродовж дня всі, хто придбає марку на відділенні Укрпошти №1 у Хмельницькому, зможуть також погасити цей конверт. Загальний тираж марок по Україні — 5 мільйонів штук, сподіваємося, усім вистачить", — розповів директор Хмельницької дирекції "Укрпошти" Микола Громов.

Урочисто "погасили" конверт з маркою представники влади

Перші відбитки штемпеля спецпогашення "Перший день" на конверті поставили керівники області та міста. Жартували про те, що наступною мала би бути марка "Москва… Всьо!" та "Путін… Всьо!".

Ліміт – два блоки по три марки на клієнта без виключень

Марка доступна у двох номіналах: "Русскій воєнний корабль … Всьо! Смерть ворогам!" F для відправлень Україною та "Русскій воєнний корабль … Всьо! Слава нації!" W для міжнародних відправлень. Вартість аркуша (3 марки та 3 купони) 69 грн.

Продаж стартував по всій країні о 14.00

Як розповів Микола Громов, українці через опитування в застосунку "Дія" вже обирали нову марку "Укрпошти"— "Доброго вечора, ми з України". Друге місце посіла марка "Пес Патрон".

Купити сьогодні марку хмельничани можуть у головному відділенні Укрпошти міста. Завтра вона з'явиться і в центральних відділеннях райцентрів, у селах вони поки що продаватимуться. Наступна поставка марки — через тиждень.

Уже зранку під відділення прийшли люди

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую