ye-logo.v1.2

Активна фаза війни закінчиться до кінця року, а в серпні настане переломний момент — начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов

Суспільство 2543
Кирило Буданов вважає, що війна закінчиться єдиним - поверненням всіх окупованих територій
Кирило Буданов вважає, що війна закінчиться єдиним - поверненням всіх окупованих територій. Фото: Sky News

Також він зазначає, що росія готує план «Б», щоб виправдатися перед людьми і зробити з поразки перемогу.

У серпні кількість озброєння, яке отримує Україна, набуде значимої кількості. Адже з часу оголошення про постачання озброєння до його використання проходить певний проміжок часу. З серпня озброєння буде у військових частинах й активно почне брати участь у бойових дій. Тоді й настане переломний момент, а активна фаза війни до кінця року скоротиться майже до нуля. Про це інтерв’ю «Українській правді» розповів начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов. Він прогнозує, що наша війна закінчиться виходом на адмінкордон і поверненням всіх окупованих територій, включаючи Крим.

Також Кирило Буданов підтверджує, що путін має кілька важких хвороб, одна з яких — рак. «Але сподіватись на те, що путін загине завтра, не варто. У нього, як мінімум, є ще кілька років», - говорить Кирило Олексійович.

Однак, оточення не доповідає путіну про реальний стан справ і його загальний задум щодо захоплення всієї України не змінився. «Авжеж, після трьох місяців подій влада росії готує суспільну думку, що перемогою теж можна вважати окупацію Донецької, Луганської і Херсонської області. Та, на жаль, плани путіна не змінилися і не зміняться надалі. Поки ми не поставимо крапку у питаннях путіна і росії, загроза для всього світу, перш за все — для європейського континету, буде зберігатися», - зазначає начальник Головного управління розвідки.

Та й у питанні з Херсоном росії не все вдається. Кирило Буданов коментує, що окупанти намагалися тричі провести референдум і тричі зрозуміли, що люди не голосуватимуть навіть під дулом автомата. Тепер вони шукають інші варіанти і хочуть приєднати Херсонську область до Криму без голосування.

На питання, чи можливий державний переворот в росії, Кирило Буданов відповідає, що у росії може бути тільки тіньовий державний переворот. Найближче оточення, яке багато втратило у фінансовому плані, шукатиме вихід із ситуації і намагатиметься замістити путіна іншою особою. А після цього - звинуватити у всіх проблемах не росію, а хворого диктатора, щоб позбутися всіх санкцій та обмежень.

Разом з тим Кирило Буданов вважає, що путін, ймовірно, не готує заступника на свою посаду. Він не робить цього через маніакальні синдроми і страх, що наступник стане на його місце швидше, ніж це буде потрібно. «Він вірить, що буде правити вічно. Але так не буде. Всі диктатори закінчили однаково і путін закінчить так само», - додає Кирило Олексійович.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую