ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Шепетівці обмежили діяльність московського патріархату

Суспільство 5139
Прийнято рішення про заборону УПЦ МП та релігійним організаціям, які є частиною російської православної церкви, діяльність, заклики та розповсюдження інформації, що несуть загрозу національній безпеці
Прийнято рішення про заборону УПЦ МП та релігійним організаціям, які є частиною російської православної церкви, діяльність, заклики та розповсюдження інформації, що несуть загрозу національній безпеці. Фото: ілюстративне shutterstock.com

Організаціям, які є частиною російської православної церкви, заборонили брати участь у громадських панахидах за загиблими захисниками України та проводити масові заходи.

У Шепетівці та обмежили діяльність московського патріархату та релігійних організацій, які є частиною російської православної церкви. Таке рішення прийняли депутати Шепетівської міської ради на черговій сесії.

Як повідомив міський голова Віталій Бузиль, рішення поширюється на всю територію Шепетівської міської територіальної громади. Його прийняли, аби не допустити розколу громади на релігійному підґрунті та спекуляції на віруваннях мешканців.

«Прийнято рішення про заборону УПЦ МП та релігійним організаціям, які є частиною російської православної церкви, діяльність, заклики та розповсюдження інформації, що несуть загрозу національній безпеці, суверенітету і територіальній цілісності України», - зазначив Віталій Бузиль.

Таке рішення передбачає введення особливого режиму роботи цих релігійних організацій. Воно включає заборону участі у громадських панахидах за захисниками та захисницями України, загиблими в російсько-українській війні та проведення зборів, мітингів, ходів та всіх інших масових заходів у межах Шепетівської міської територіальної громади.

Окрім того, в умовах, що склалися з огляду на повномасштабне воєнне вторгнення росії на на сесії депутати підтримали виключення із навчального плану нового навчального 2022-2023 року вивчення предмета «російська мова» в закладах освіти Шепетівської міської територіальної громади.

Нагадаємо, на початку травня пафіяни Свято-Михайлівського кафедрального собору в Шепетівці вийшли зі складу московського патріархату.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую