ye-logo.v1.2

10 мільйонів на ремонт доріг у Городку: що планують зробити за ці кошти

Суспільство 2969
Роботи планують виконати до кінця року
Роботи планують виконати до кінця року. Фото: Городок.Сity

Роботи мають завершити до кінця року.

Відділ житлово-комунального господарства, інфраструктури та благоустрою Городоцької міської ради запланував ремонт двох доріг в місті загальною вартістю понад 10 мільйонів гривень. Про це стало відомо з сайту “Прозорро”.

Зокрема, планується капітальний ремонт ділянки дороги по вулиці Грушевського в Городку на ділянці від вулиці Качинського до вулиці Київської. Очікувана вартість робіт 7,5 мільйона гривень.

Тут планується укласти новий асфальт та плитку, бордюрні камені та дорожні знаки.

Крім того, роботи плануються ще на вулиці Гончара на ділянці від вулиці Мендєлєєва до вулиці Чернишевського. На цій ділянці будуть ремонтувати як тротуари, так і власне дорогу. В основному мова йде про мощення бруківки. Крім того, на цій вулиці планується посів газонів площею 350 квадратних метрів.

Очікувана вартість ремонту дороги на вулиці Гончара - 2,6 мільйона гривень. В умовах оплати вказано, що підрядник отримає аванс у 30 відсотків, решту - протягом 5-ти днів після підписання актів виконання робіт.

Аукціони мають відбутися 20 червня, а роботи закінчені до кінця року.

Як повідомляв “Городок.City”, ці дві дороги планували зробити ще минулого року.

Крім того, за інформацією начальника відділу ЖКГ, благоустрою та інфраструктури Городоцької міської ради Сергія Літвінчука після вулиці Гончара планують ремонтувати вулиці Шевченка та Індустріальну.

“Акцент, в першу чергу, на тих автошляхах, де це вкрай необхідно, — там, де утворилися вибоїни та ями після зимового періоду. Плани з капітальних ремонтів в умовах воєнного стану довелося відтермінувати”, - повідомив чиновник.

Раніше “Сайт Є” писав, що Управління комунальної інфраструктури Хмельницької міської ради запланувало ремонт ділянки вулиці Шевченка, який планують провести цього року. Орієнтовна вартість робіт складає 20 мільйонів гривень.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую