ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На правах реклами Інтернет-провайдер ЕВЕРЕСТ™: працюємо для перемоги

Суспільство 1606
На сторінках ЕВЕРЕСТ™ у соцмережах створена корисна інтерактивна рубрика «Експерт_Інфо», де запрошені фахівці з різних сфер діяльності відповідають на актуальні запитання
На сторінках ЕВЕРЕСТ™ у соцмережах створена корисна інтерактивна рубрика «Експерт_Інфо», де запрошені фахівці з різних сфер діяльності відповідають на актуальні запитання. Фото: Компанія ЕВЕРЕСТ™

Українці без вагань згуртувалися заради єдиної мети — перемогти ворога, вистояти, відбудувати країну. І у цій спільній боротьбі надважливий кожен крок, кожна дія, де б ви не були: на пекельній передовій чи у глибокому тилу.

Своєю сумлінною працею цеглина за цеглиною ми разом з вами будуємо ключовий фундамент для перемоги. Адже сильна економіка критично важлива для оборони та відновлення України. Хтось з усіх сил волонтерить, хтось активно працює на інформаційному фронті, хтось засіває поля, лікує і рятує життя, навчає дітей, пече хліб, варить каву, важко працює, щоб утримати свій бізнес та зберегти робочі місця.

З першого дня війни у компанії ЕВЕРЕСТ™ вирішили, що кращий спосіб допомогти країні — працювати на максимумі, робити все можливе та неможливе, попри сирени тривог, непередбачуваність подій чи страх. Ми чудово розуміємо, що у такий складний час хмельничанам як ніколи потрібні стабільний інтернет і телебачення. Тому інтернет-провайдер продовжує інвестувати у підтримку роботи мережі й забезпечувати якісні послуги, щоб кожен абонент був впевнений, що зможе у будь-який момент бути на зв'язку з близькими, отримувати актуальну інформацію, слідкувати за новинами, віддалено працювати та здобувати освіту.

Ми змогли адаптуватися до реалій війни, оперативно розробили чіткий план дій і трансформували бізнес-процеси так, щоб компанія ЕВЕРЕСТ™ і надалі працювала злагоджено та ефективно. Колектив — головна цінність інтернет-провайдера. Тому перш за все були збережені робочі місця, щоб працівники мали змогу фінансово підтримувати свої родини, сплачувати за комунальні послуги, купувати необхідні товари та донейтити на армію.

Воєнний стан не вплинув на роботу кол-центру провайдера інтернету й телебачення. З перших днів він працює у звичному цілодобовому режимі та допомагає абонентам отримувати відповіді на нагальні питання. За понад сто днів війни оператори прийняли близько 200 тисяч дзвінків. Щодня вони консультують, приймають та обробляють звернення абонентів і за потреби передають заявки у відділ сервісної служби компанії. Мобільні ремонтні бригади інтернет-провайдера оперативно виїздять на виклики та усувають неполадки.

У часи неймовірного навантаження на економіку, соціальну та гуманітарну сферу ми, як соціально-відповідальна компанія, регулярно наповнюємо державний бюджет, сплачуючи податки, допомагаємо фінансово захисникам, долучаємося до закриття потреб ЗСУ у забезпеченні зв’язком та оптоволоконним кабелем, здійснюємо гуманітарну підтримку найбільш постраждалих людей.

З початком повномасштабної війни провайдер ініціював програму безкоштовного підключення швидкісного інтернету в укриттях та бомбосховищах Вінниці та Хмельницького. До волоконно-оптичної мережі приєднано понад сотню підвальних приміщень і волонтерських центрів.

Щоб допомогти людям і всіляко їх підтримати, вирішили створити на сторінках ЕВЕРЕСТ™ у соцмережах корисну інтерактивну рубрику «Експерт_Інфо», де запрошені фахівці з різних сфер діяльності відповідають на актуальні запитання, роз'яснюють нововведення і консультують. За час існування рубрики глядачі отримали сотні змістовних відповідей від лікарів, юристів, освітян, психологів.

Особливої уваги під час війни потребують діти. Вони дуже гостро відчувають збентеженість дорослих і важко сприймають трагічні події. Зменшити рівень напруги, страху, тривоги й хоч трохи зняти стрес покликаний проєкт «Ліхтарик» від ЕВЕРЕСТ™. Щотижня для дітей проводяться кулінарні й творчі майстер-класи. Вже понад сотня маленьких містян та дітей вимушених переселенців з Лисичанська, Сєвєродонецька та Рубіжного приготували піцу, бургери, роли з куркою, спекли печиво, виготовили аксесуари, прикраси, патріотичні панно, листівки, обереги, пограли у розмовні інтерактивні ігри. Всі події фільмуються і публікуються на інтернет-ресурсах провайдера, щоб кожен охочий зміг вдома повторити майстер-клас.

Попри війну ми продовжуємо активно працювати й закликаємо кожного з вас трудитися на своєму рубежі. Ми вдячні абонентам за довіру та своєчасну оплату послуг — це ваш вклад у підтримку економіки. Адже всі навіть найменші досягнення формують нашу спільну велику перемогу.

Ваш провайдер інтернету й кабельного телебачення, ЕВЕРЕСТ™ km.everest24.com.ua

Ліц. провайдера програмної послуги №00735-п від 17.10.18 р., вид. Нацрадою України з питань телебачення і радіомовлення

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую