ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому попрощалися з полеглим воїном Василем Шевчуком

Суспільство 2672
Василь Шевчук служив в лавах хмельницької тероборони
Василь Шевчук служив в лавах хмельницької тероборони. Фото: знімок з відео МТРК «Місто»

Захисник України загинув на Луганщині під час артилерійського обстрілу.

Сьогодні, 21 червня, у Хмельницькому провели в останню путь 43-річного тероборонівця Василя Шевчука. Він загинув 9 травня в Луганській області. В захисника України залишилися дружина та двоє дітей.

За інформацією МТРК «Місто», на початку масштабного вторгнення російських окупантів Василь Шевчук записався до лав хмельницької територіальної оборони. Там він служив в лавах стрілецької роти. Загинув Герой 9 травня у Луганській області під час артилерійського обстрілу.

У полеглого захисника України залишилися дружина та двоє дітей. Героя поховали на Алеї Слави на кладовищі в мікрорайоні Ракове.

«Вже 46 наших земляків ми провели в останню путь після 24 лютого. І вже понад 80 — з 2014 року. Це насправді величезна ціна, яку неможливо ні з чим порівняти, і величезна втрата. І це все заради того, щоб ми з вами могли жити тут, працювати й міряти про наше українське майбутнє», — зазначив міський голова Олександр Симчишин.

Читайте також: Можливі провокації та ракетні обстріли: українців попереджають про загрози 22 червня

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую