ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На центральній вулиці Хмельницького хочуть заборонити музику

Суспільство 1551
Заборона триватиме до завершення дії воєнного стану
Заборона триватиме до завершення дії воєнного стану. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Йдеться не лише про виступи вуличних музикантів, а й фонову музику закладів харчування.

Невдовзі музика на Проскурівській може опинитися під забороною. Її виконання на центральній вулиці міста, де нині стоять куби з полеглими учасниками російсько-української війни, планують обмежити до завершення воєнного стану. За таке рішення члени виконкому Хмельницької міськради мають проголосувати на одному з найближчих засідань.

Згідно з проєктом рішення виконкому, на вулиці Проскурівській до завершення дії воєнного стану мають заборонити мистецькі виступи. Це обмеження стосується музичних ансамблів, солістів і «караоке». Також під заборону потрапила фонова музика на відкритих майданчиках закладів харчування, в об’єктах торгівлі й сфери послуг та інших будівлях за межами приміщень.

«Рекомендувати суб’єктам господарювання у сфері торгівлі, надання послуг, ресторанного господарства та розважальним закладам встановити режим роботи (завершення робочого дня) не пізніше як за годину до початку дії комендантської години», — зазначено в проєкті рішення виконкому.

Отож, подібні правила запрацюють у Хмельницькому, якщо члени виконкому підтримають проєкт рішення. 

До теми: Російську музику заборонили у медіапросторі та громадських місцях

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую