ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Ізяславщині ще одна релігійна громада вирішила перейти до ПЦУ

Суспільство 1016
Свято-Троїцький храм у Білогородці
Свято-Троїцький храм у Білогородці. Фото: з фейсбуку Володимира Ковальчук

Чергова парафія на Хмельниччині вийшла з московського патріархату.

 У Білогородці, що на Ізяславщині, 26 червня відбулися загальні збори громади Свято-Троїцького храму. На них і прийняли рішення перейти до Православної церкви України. Про це повідомив благочинний Ізяславського округу Православної церкви України Володимир Ковальчук.

«Вітаю жителів села Білогородка, які сьогодні на загальних зборах релігійної громади Свято-Троїцького храму одноголосно підтримали приєднання до Православної Церкви України. Дякую усім за історичний вибір», - написав у фейсбуці Володимир Ковальчук.

Нагадаємо, раніше невеличке село Бейзими, що на Ізяславщині, також приєдналося до тих громад, які прийняли рішення вийти зі складу московського патріархату.

А вчора, 26 червня, у Хмельницькому районі на зборах релігійної організації Свято-Миколаївського храму села Антонівка Чорноострівської тер громади також підтримали зміну підлеглості з упц мп до ПЦУ.

Читайте також: У Хмельницькому в церков московського патріархату заберуть можливість користуватися землею громади

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую