ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Українська мрія — у Хмельницькому презентували нову марку

Суспільство 947

Її наклад становить три мільйони примірників.

Сьогодні, 28 червня, у Хмельницькому пройшло спецпогашення нової патріотичної марки «Українська мрія». Її присвятили найбільшому у світі літаку АН-225 «Мрія», який знищили російські окупанти на аеродромі в Гостомелі. Крім блоку марок, можна придбати листівки та конверти з цим малюнком.

За словами директора Хмельницької філії АТ «Укрпошта» Миколи Громова, авторкою малюнку є одинадцятирічна Софійка Кравчук з Волині. Вона його зробила торік до всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків, на якому перемогла. Раніше планувалося з цим зображенням «Мрії» випустити лише художній конверт. Але через масштабну війну «Укрпошта» відійшла від календарно-тематичного плану випуску марок й випускає марки на актуальні теми.

«Українська мрія» є третьою маркою з «воєнної» серії. Її відмінність полягає лише в літері «У». Вона є номіналом звичайного листа й заміняє колишню літеру «В». Це потрібно, щоб уникнути будь-яких негативних асоціацій з російськими окупантами.

«Українська мрія» є третьою маркою з «воєнної» серії

«Українська мрія» є третьою маркою з «воєнної» серії

«Наклад марки «Українська мрія» становить три мільйони примірників. Продаємо максимум два блоки в одні руки. Тобто вистачить всім. Її спецпогашення по всій Україні проходитиме 28 і 29 червня. Також люди можуть придбати зі зображенням «Мрії» художній немаркований конверт і листівку», — розповів Микола Громов.

Спецпогашення марки по всій Україні проходитиме 28 і 29 червня

Спецпогашення марки по всій Україні проходитиме 28 і 29 червня

Після урочистого спецпогашення «Української мрії» біля Хмельницької дирекції АТ «Укрпошта» відбулася тематична акція. Діти написали на синьо-жовтих повітряних кульках свої мрії й запустили їх у небо.

Діти написали на синьо-жовтих повітряних кульках свої мрії й запустили їх у небо

Діти написали на синьо-жовтих повітряних кульках свої мрії й запустили їх у небо

Нагадаємо, наприкінці травня відбулося спецпогашення марки «Русскій воєнний корабль... Всьо!».

Читайте також: День Конституції: які заходи пройдуть у Хмельницькому

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую