ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Можеш пити алкоголь — зможеш копати окопи: у Хмельницькому вручили 42 повістки

Суспільство 84633
Частина чоловіків вже прийшла до територіального центру комплектування та соціальної підтримки
Частина чоловіків вже прийшла до територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Фото: з фейсбуку добровольчого формування «Авангард»

Третина з тих, хто їх отримав — жителі інших областей, які не стали на військовий облік.

У Хмельницькому вручають повістки до війська чоловікам, які розпивають посеред вулиці алкоголь або порушують громадський порядок. Під час одного з останніх рейдів їх отримали 42 людей. Про це розповів начальник Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Гамалій.

За його словами, представники поліції та добровольчого формування «Авангард» 28 червня провели рейд вулицями обласного центру. Як наслідок, вони вручили повістки 42 чоловікам. Третина з них — мешканці інших областей, які не стали на військовий облік на Хмельниччині. А це на час дії воєнного стану є обов’язковою умовою для проживання на території нашого краю.

Частина чоловіків наступного дня вже з’явилися до територіального центру комплектування та соціальної підтримки, тобто колишнього військкомату. Решту за необхідності туди доправлять працівники поліції.

«Нині в Україні триває війна. Тому поява п’яних чоловіків на вулицях — це неповага до наших військовослужбовців, які ціною власного життя боронять наш спокій. Моя особиста думка: людина, яка має здоров’я вживати алкоголь, є достатньо здоровою, щоб копати окопи та допомагати нашим хлопцям боронити Батьківщину», — переконаний Сергій Гамалій.

Читайте також: Втрати ворога станом на ранок 30 червня

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую