ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Газета «Є» — видання з актуальними оголошеннями та рекламою

Суспільство 748
Анонс 26 випуску видання
Анонс 26 випуску видання. Фото: автора

Оголошення можна подати будь-яким зручним для себе способом.

Актуальні оголошення допоможуть у пошуку роботи. Видання містить вакансії з різних спеціальностей для тих, хто шукає постійну роботу чи підробіток. Розміщені у газеті оголошення допоможуть й у пошуку житла: орендодавці пропонують подобову чи довготривалу оренду.

Газета «Є» містить також оголошення, які стосуються транспорту, автотоварів та автопослуг. Окрім того, шукайте оголошення чи рекламу про послуги, які стосуються ремонту та будівництва, навчання і дозвілля тощо.

Окрім того, свіжий номер газети «Є» містить головні новини нашого міста та відповіді на актуальні питання, що стосуються зокрема комунальних послуг, пенсійного забезпечення, працевлаштування. У газеті є трішки контенту для дозвілля: цікаві кросворди, сканворди та головоломки.

Подати оголошення в газету «Є» - зручно і легко, адже ми потурбувалися про те, щоб кожен зміг обрати зручний для себе спосіб.

Оголошення можна подати:

* на пунктах прийому оголошень;

* за телефонами: 65-56-01, 067-991-39-00 067-38-38-001;

* на сайті;

* на наших сторінках та в групах у соцмережах:

- «Є Оголошення Хмельницький» у Telegram,

- «Оголошення Є» у Фейсбуці,

- «Є Оголошення Хмельницький» у Фейсбуці,

- «Є Оголошення Хмельницький» в Instagram,

- «Є Оголошення Хмельницький» у Viber.

Оплатити оголошення також можна зручним для вас способом: на картку ПриватБанку, Монобанку, платіжною карткою газети "Є", готівкою на пунктах прийому оголошень, через термінали «iBox», «Eco Payment».

Купуйте газету «Є» у магазинах міста, кіосках «Преса» та у відділеннях «Укрпошти».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую