ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Українці продовжують повертатися до своїх робочих місць — результати опитування

Суспільство 873
Через війну 18% громадян продовжує працювати дистанційно
Через війну 18% громадян продовжує працювати дистанційно. Фото: ілюстративне pixabay.com

Однак третина опитаних досі не працюють.

Соціологічна група «Рейтинг» опублікувала результати свого 14-го загальнонаціонального опитування «Психологічні маркери війни». Її представники з’ясували, що 87% вимушених переселенців планують повернутися додому. Однак майже половина з них готові це зробити лише після завершення війни. Крім того, все більше українців повертається до колишніх робочих місць.

За інформацією «Рейтингу», загалом число респондентів, які через війну покинули свої домівки, суттєво не змінилася. Однак зросла кількість внутрішньо переміщених осіб зі східних і південних областей, а з центральних — продовжує зменшуватися.

Наразі 87% опитаних планують повернутися додому. З-поміж них 15% — найближчим часом, 24% — хочуть ще почекати, а 48% — після закінчення війни. Натомість 8% зазначили, що вже не повернуться додому. Якщо порівнювати з квітневим дослідженням, то кількість тих, хто готовий повертатися негайно, зменшується. Все більше вимушених переселенців планують поїхати додому лише після завершення війни або ж взагалі не готових це зробити.

Майже половина опитаних готова повернутися з війни лише після завершення війни. Інфографіка: Соціологічної групи «Рейтинг»

Майже половина опитаних готова повернутися з війни лише після завершення війни. Інфографіка: Соціологічної групи «Рейтинг»

Триває поступове повернення українців до своїх робочих місць. Нині 38% громадян повернулися до праці у звичному режимі, 18% — працюють дистанційно, а 7% — знайшли нове місце роботи.

«Попри це третина опитаних досі не працюють. Найбільше їх серед наймолодших і найстарших опитаних, жінок, мешканців східних і південних регіонів країни. У динаміці найкраща ситуація з поверненням на роботу спостерігається серед мешканців центральних і західних областей, найгірша — серед мешканців східних», — зазначили представники «Рейтингу».

Нині 38% громадян повернулися до праці у звичному режимі. Інфографіка: Соціологічної групи «Рейтинг»

Нині 38% громадян повернулися до праці у звичному режимі. Інфографіка: Соціологічної групи «Рейтинг»

Довідково. Чотирнадцяте загальнонаціональне опитування «Психологічні маркери війни» тривало впродовж 18-19 червня в усіх частинах України, крім тимчасово окупованих. За цей час представники рейтингу опитали 1 тисячу 200 громадян. Статистична похибка не перевищує 2,8%. Тож результати дослідження зображують загальні настрої українців.

Читайте також: Розмитнення автомобілів, штрафи за «айкоси» й підвищення прожиткового мінімуму — зміни у липні

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую