ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У двох громадах Хмельниччини попрощались із загиблими захисниками

Суспільство 2097
Громади попрощалися з героями
Громади попрощалися з героями. Фото: з фейсбук-сторінки Шепетівської міськради

Полеглих за Україну воїнів провели в останню дорогу.

Шепетівська громада попрощалася зі штаб-сержантом Анатолієм Піддубним. Він ніс службу на посаді техніка зберігання боєприпасів та загинув під час виконання військового обов'язку, повідомляють у міській раді.

Народився Анатолій Михайлович в місті Летичів в 1968 році. Незабаром сім’я переїхала в Таджикістан в місто Яван. Там він здобув освіту й отримав професію топографа. Потім служив в армії в місті Біла Церква. Після служби пішов працювати в Херсонську геологорозвідувальну партію. Після повернення в Шепетівку продовжив службу за своєю спеціальністю.

Сотні людей прийшли на похорон воїна у Шепетівці

"У 2014 році, вже військовим пенсіонером, Анатолій Михайлович не зміг стояти осторонь подій, які відбувались на сході нашої країни. Повернувшись із зони проведення антитерористичної операції, відновився у своїй частині, де проходив службу на посаді техніка зберігання боєприпасів. 13 березня 2022 року у районі села Піски Чернігівської області загинув під час виконання військового обов'язку", – розповіли у міськраді.

Анатолій Піддубний загинув 13 березня 2022 року

Ще одного загиблого українського воїна-захисника – Михайла Кіндзерського – провели в останню дорогу на Чемеровеччині.

"Михайло самовіддано протистояв російським окупантам, виборюючи майбутнє нашої держави, своєї родини, нас з вами! Віддавши життя за нашу Україну, за волю та незалежність нашого народу, Михайло Кіндзерський назавжди залишиться в нашій пам’яті. Герої, на чиїх життях вибудовується майбутнє нашої держави – у наших серцях навіки!" – йдеться на сторінці громади у фейсбуці.

Михайло Кіндзерський з перших днів повномасштабного вторгнення росії став на захист України

Героя мешканці громади зустріли живим коридором

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую