ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Олена ЩЕГЕЛЬСЬКА Вийшов свіжий номер «Сімейної газети»: що почитати

Суспільство 497
Якщо ви не встигли передплатити газету на друге півріччя, передплату можна оформити з будь-якого місяця
Якщо ви не встигли передплатити газету на друге півріччя, передплату можна оформити з будь-якого місяця. Фото: ye.ua

У випуску — про якість води у колодязях та хвороби війни.

Фахівці застерігають, що з більшості колодязів воду пити небезпечно. Як загрожує здоров’ю людей неякісна вода у колодязях та як себе убезпечити від хвороб, які вона може викликати, дізнавалися журналісти «Сімейної газети». В іншому матеріалі — про те, як війна впливає на стан хдоров'я українців. За словами міністра охорони здоров'я, за останні місяці українці постаріли щонайменше на десять років. Причина — психологічні зміни в організмі через постійний стрес. Детальніше — в матеріалі наших кореспондентів.

Також у номері — нові правила отримання водійських прав, зростання прожиткового мінімуму. Вже традиційно — розповідь Героя-Захисника, а також про парамедика й волонтерку Тайру, яка три місяці провела в російському полоні. Лікарі дають поради про те, якою є перша допомога при тепловому і сонячному нападах. Для сдівників та городників — поради щодо вирощування хорошого врожаю, а для господинь — рецепти заготівель з ягід. Крім того — дитяча сторінка, гороскоп, кросворди та програма телебачення на наступний тиждень.

Газету можна купити у поштових відділеннях, кіосках преси, деяких продуктових магазинах обласного центру та у приватних розповсюджувачів. А попередні випуски можна взяти безкоштовно в Хмельницькому в газетних апаратах, які розміщені у середмісті, на вулиці Кам’янецькій, біля кіоску з пресою, на центральному продовольчому ринку та на продовольчому ринку в мікрорайоні Виставка. Не забувайте й про рідних та знайомих, особливо тих, хто не користується інтернетом чи живе у сільській місцевості. Візьміть газету і для них.

Якщо ви не встигли передплатити газету на друге півріччя, передплату можна оформити з будь-якого місяця. Зробити це можна за посиланням: simeyna.ye.ua або за номером телефону 067 381 5850. Також передплату можна оформити на сайті Укрпошти (peredplata.ukrposhta.ua), на поштових відділеннях або у листоноші.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую