ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельницький «Електротранс» планує закупити тролейбусів на 125 тисяч євро

Суспільство 2646
Ось такі подібні тролейбуси планують купити у Хмельницький
Ось такі подібні тролейбуси планують купити у Хмельницький. Фото: wikimedia.org

Тролейбуси куплять або в Чехії, або в іншій країні ЄС.

Хмельницьке комунальне підприємство "Електротранс" планує закупити п’ять вживаних чеських тролейбусів, щоб оновити тролейбусний парк міста. Про це йдеться у закупівлі на сайті “Прозорро”.

Закупити планують чотири тролейбуси Skoda 24Tr та один Skoda 25Tr, які були у користуванні тільки на території країн, котрі наразі входять до Євросоюзу, або в одній зі скандинавських країн. Тролейбуси мають бути виготовлені не раніше, ніж 2006-го року. Орієнтовна вартість 5-ти одиниць транспорту складе 125 тисяч євро.

В тролейбусах обов'язково має бути кондиціонер для водія та кондиціонер салону, відкидна рампа для в'їзду інвалідних візків.

Нагадаємо, що цього року місто планувало підписати угоду з Європейським банком реконструкції і розвитку. Хмельницький мав був отримати кредит і грант, за які планував закупити 50 тролейбусів. З них 40 мали бути класичних, а 10 – на автономному ходу.

Однак, за словами директора комунального підприємства “Електротранс” Сергія Бобуха, угода з ЄБРР, скоріше за все, буде підписана після перемоги. Зараз комунальне підприємство продовжує готувати пакет документів для підписання угоди.

При цьому Сергій Бобух зазначає, що, незважаючи на війну, “Електротранс” планує оновлювати рухомий склад тролейбусного парку, адже планують, щоб щоденно на маршрути виходили 100 тролейбусів. Зараз влітку на маршрути виходять 75 одиниць електротранспорту.

“Ми проконсультувалися з колегами з Тернополя, які вже кілька років купують чеські тролейбуси. Ця ідея нам сподобалася, тож теж вирішили скористатися цим досвідом. Бо потрібно покращувати якість. Тролейбуси мають бути з кондиціонерами влітку та обігрівом взимку. Транспорт має допомагати заощаджувати”, - розповів Сергій Бобух.

Варто зазначити, що минулого тижня тендер на закупівлю до кінця 2023 року п'яти вживаних тролейбусів Skoda 25Tr Irisbus за 100 тисяч євро оголосив і Тернопіль, ще раніше – Чернівці - трьох тролейбусів за 70,5 тисяч євро до кінця поточного року.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую