ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Укрзалізниця запустить потяг Київ-Ясіня через Хмельницький (Розклад руху)

Суспільство 5913
З Києва цей потяг почне курсувати 5 серпня, а з Ясіні — 6 серпня
З Києва цей потяг почне курсувати 5 серпня, а з Ясіні — 6 серпня. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Він щодня курсуватиме в обох напрямках.

З 5 серпня Укрзалізниця відновить рух щоденного потяга №55/56 з Києва у Ясіню Закарпатської області. Дорогою він матиме низку зупинок. Зокрема, у Хмельницькому. Квитки на нього вже з’явилися у продажу. Про це повідомили у пресслужбі АТ «Укрзалізниця».

Потяг №55 Київ-Ясіня почне курсувати з 5 серпня. У Хмельницький він щодня прибуватиме о 20:29 й вирушатиме о 20:44. Далі ним можна буде доїхати до Тернополя, Львова, Івано-Франківська, Яремче…

А у зворотному напрямку потяг №56 Ясіня-Київ курсуватиме з 6 серпня. У Хмельницький він щодня прибуватиме о 03:50 ночі й вирушатиме 04:05. Далі ним також можна буде доїхати до Вінниці.

Детальний розклад руху потяга Київ-Ясіня

Потяг №55 Київ-Ясіня курсуватиме за таким розкладом руху:

  • Київ — вирушає о 15:02;
  • Фастів 1 — прибуває о 16:00 й вирушає о 16:02;
  • Козятин-1 — прибуває о 17:23 й вирушає о 17:25;
  • Вінниця — прибуває о 18:25 й вирушає о 18:28;
  • Хмельницький — прибуває о 20:29 й вирушає о 20:44;
  • Тернопіль — прибуває о 22:55 й вирушає о 23:00;
  • Підзамче — прибуває о 00:50 й вирушає о 00:52;
  • Львів — прибуває о 01:05 й вирушає о 01:25;
  • Івано-Франківськ — прибуває о 03:56 й вирушає о 04:16;
  • Яремче — прибуває о 05:36 й вирушає о 05:41;
  • Татарів-Буковель — прибуває о 06:07 й вирушає о 06:12;
  • Ворохта — прибуває о 06:24 й вирушає о 06:29;
  • Вороненко — прибуває о 06:42 й вирушає о 06:44;
  • Лазещина — прибуває о 06:57 й вирушає о 06:594
  • Ясіня — прибуває о 07:11.

У зворотному напрямку потяг №56 Ясіня-Київ курсуватиме за таким розкладом руху:

  • Ясіня — вирушає о 17:17;
  • Лазещина — прибуває о 17:33 й вирушає о 17:35;
  • Вороненко — прибуває о 17:48 й вирушає о 17:50;
  • Ворохта — прибуває о 18:03 й вирушає о 18:05;
  • Татарів-Буковель — прибуває о 18:17 й вирушає о 18:19;
  • Яремче — прибуває о 18:46 й вирушає о 18:50;
  • Івано-Франківськ — прибуває о 20:13 й вирушає о 20:44;
  • Львів — прибуває о 23:28 й вирушає о 23:48;
  • Підзамче — прибуває о 23:59 й вирушає о 00:01;
  • Тернопіль — прибуває о 01:56 й вирушає о 02:00;
  • Хмельницький — прибуває о 03:50 й вирушає о 04:05;
  • Вінниця — прибуває о 06:09 й вирушає о 06:14;
  • Козятин-1 — прибуває о 07:10 й вирушає о 07:12;
  • Фастів 1 — прибуває о 08:47 й вирушає о 08:49;
  • Київ — прибуває о 09:52.

До теми: З Хмельницького у Ворохту: Укрзалізниця подовжила маршрут потяга Одеса-Яремче (Розклад)

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую