ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельниччина готова до нового опалювального сезону майже на 58 відсотків

Суспільство 1338
Наразі в області 5,96 кілометра теплових мереж зі запланованих 11,62 кілометра
Наразі в області 5,96 кілометра теплових мереж зі запланованих 11,62 кілометра. Фото: зі сайту Хмельницької міської ради

Впродовж нового опалювального сезону тарифи не змінюватимуться.

До зими Хмельницька область готова на 57,9 відсотка. Наприклад, заплановано роботи зі заміни та ремонту мереж виконані більш як на половину. Крім того, на час воєнного стану й впродовж шести місяців після його завершення на території краю не зростуть тарифи на опалення та гарячу воду. Таку інформацію 2 серпня озвучили представники Хмельницької обласної військової адміністрації під час обговорення підготовки до опалювального сезону.

За інформацією пресслужби Хмельницької ОВА, станом на початок серпня область підготована до опалювального сезону на 57,9 відсотка. Зокрема, до зими вже готові 551 котельня з 870 та 78 зі 126 центральних теплових пунктів. До настання холодів заплановано замінити 11,62 кілометра теплових мереж. Наразі роботи завершені більш як на половину — замінено 5,96 кілометра мереж.

Також триває заміна та ремонти водопровідних і каналізаційних мереж, насосних станцій, очисних споруд і артезіанських свердловин. Подібні роботи теж виконані більш як на половину.

Крім того, до зими підготовлено понад 60 відсотків житлових будинків (3 тисячі 202 із 5 тисяч 330) та 65 відсотків закладів соціальної сфери (894 з 1 тисячі 371). До останніх належать школи, дитсадки та лікарні.

Заступник начальника Хмельницької ОВА Сергій Ткачук запевнив, що новий опалювальний сезон має минути без підвищення тарифів на тепло та гарячу воду. Це передбачено відповідним урядовим рішенням. Під час воєнного стану та впродовж шести місяців після його завершення в Україні запроваджено мораторій на підвищення таких тарифів для всіх видів споживачів. Попри це прийдешня зима може бути досить важкою.

«За прогнозами експертів, нас очікує один із найскладніших опалювальних сезонів за всю історію незалежності. Тому сьогодні обласна влада, керівники громад та усі відповідні служби мають працювати як одне ціле, щоб область була з теплом, а уся інфраструктура належним чином працювала під час зими», — наголосив Сергій Ткачук.

Він додав, що голови громад мають актуалізувати інформацію щодо укладення договорів на залучення додаткової техніки. А також — розглянути питання облаштування пунктів обігріву, забезпечення паливо-мастильних матеріалів, щоб Хмельниччина була готовою до різних сценаріїв розвитку подій.

До теми: Поради як зберегти тепло: готуємося до зими в умовах війни

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую