ye-logo.v1.2

Навчання у школах Хмельницького: коли озвучать рішення

Суспільство 12441
Як навчатимуться хмельницькі школярі, остаточно оголосять після Дня Незалежності
Як навчатимуться хмельницькі школярі, остаточно оголосять після Дня Незалежності. Фото: ілюстративне з архіву

Ситуацію прокоментував заступник міського голови Михайло Кривак.

У Хмельницькій міській громаді продовжують відпрацьовувати з керівниками освітніх закладів стратегію, відповідно до якої школи будуть працювати з початком нового навчального року. Як розповів сайту «Є» заступник міського голови Михайло Кривак, загальне рішення по громаді ще не прийняте. Натомість після Дня Незалежності міський голова проведе брифінг, під час якого озвучить, як працюватиме система освіти в місті з першого вересня.

«Будуть заклади, які працюватимуть за дистанційною формою. Будуть школи, які працюватимуть за змішаною формою. Це все без конкретики і назви закладів, - говорить Михайло Кривак. - Школи, які не мають свого укриття і не мають укриття поблизу, де могли б сховатися діти і персонал, будуть працювати дистанційно. Але таких закладів у нас мало, їх менше 5%».

Наразі йде підготовка до навчального процесу. Переселенці, які тимчасово проживали у навчальних закладах, до першого вересня мають звідти переїхати. Як додає заступник міського голови, умови для очного навчання будуть створені, але батьки самі вирішуватимуть, як чинити: відпускати в школу чи залишати дітей вдома.

Нагадаємо, дистанційне навчання на Хмельниччині підтримує майже половина батьків.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую