ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Партнерський матеріал Як не замерзнути, якщо зникне газ і чи дорожчатиме пальне - у свіжому випуску «Сімейної газети»

Суспільство 673
Журналісти “Сімейної газети” з
Журналісти “Сімейної газети” з'ясовували, як зберегти тепло в оселі і чи варто запасатися буржуйками. Фото: ye.ua

Також у номері — розповіді про «термінатора з Бучі», про наймолодшу волонтерку України та родину, яка розписує хати і криниці у подільському селі.

Через велику війну цьогорічна зима може стати найважчою за усі роки незалежності. Журналісти “Сімейної газети” з’ясовували, як зберегти тепло в оселі і чи варто запасатися буржуйками. В іншому матеріалі — дослідження, чи подорожчає пальне, якщо Верховна Рада України відновить акцизний податок.

Також у номері — розповіді про «термінатора з Бучі», про наймолодшу волонтерку України та родину, яка розписує хати і криниці у подільському селі. На сторінках видання медики пояснюють, що таке йодна профілактика і чому після 40-ка йодид калію не потрібен.

Крім того, — рецепти страв з картоплі, гороскоп, дитяча сторінка, програма телебачення.

Газету можна купити у поштових відділеннях, кіосках преси, деяких продуктових магазинах обласного центру та у приватних розповсюджувачів. А попередні випуски можна взяти безкоштовно в Хмельницькому в газетних апаратах, які розміщені у середмісті, на вулиці Кам’янецькій, біля кіоску з пресою, на центральному продовольчому ринку та на продовольчому ринку в мікрорайоні Виставка. Не забувайте й про рідних та знайомих, особливо тих, хто не користується інтернетом чи живе у сільській місцевості. Візьміть газету і для них.

Якщо ви не встигли передплатити газету на друге півріччя, передплату можна оформити з будь-якого місяця. Також вже можна передплатити газету на наступний рік. До того ж ще й за суперпільговою ціною. Зробити це можна за посиланням: simeyna.ye.ua або за номером телефону 067 381 5850. Також передплату можна оформити на сайті Укрпошти (peredplata.ukrposhta.ua), у поштових відділеннях або у листоноші. Зауважте, що така пільгова ціна актуальна лише до 15 вересня. Потім буде дорожче.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую