ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Актуальні оголошення та реклама Хмельниччини — у газеті «Є»

Суспільство 570
Анонс нового номера газети
Анонс нового номера газети. Фото: автора

Подавайте оголошення чи рекламу зручним для себе способом, шукайте газету в магазинах нашого міста та відділеннях «Укрпошти».

Вийшов друком черговий номер газети «Є». У ньому, як завжди, жителі Хмельниччини можуть подати і знайти актуальні оголошення та рекламу.

Пропозиції від роботодавців та резюме шукачів роботи, продаж товарів різних груп та надання необхідних послуг, пошук житла та нерухомості, автотовари та автопослуги – це все і навіть більше лише у цьому виданні.

Окрім того, у газеті «Є» можна почитати важливі місцеві новини, поради та знайти багато іншої актуальної інформації. У кожному номері є сторінки з кросвордами, сканвордами та головоломками.

Подавайте оголошення чи рекламу зручним для себе способом, а газету шукайте в магазинах нашого міста, кіосках «Преса» та відділеннях «Укрпошти».

Ми дбаємо і про громадян пільгової категорії. Вони можуть подати оголошення в газету за пільговою ціною. Для цього потрібно пред’явити відповідний документ на одному з наших пунктів прийому оголошень.

Також оголошення можна подати:

* за телефонами: 65-56-01, 067-991-39-00, 067-38-38-001;

* рекламу можна подати за тел. 067 381 57 50;

* на сайті;

* на наших сторінках та в групах у соцмережах:

- «Є Оголошення Хмельницький» у Telegram,

- «Оголошення Є» у Фейсбуці,

- «Є Оголошення Хмельницький» у Фейсбуці,

- «Є Оголошення Хмельницький» в Instagram,

- «Є Оголошення Хмельницький» у Viber.

Оплатити оголошення можна на картку ПриватБанку, Монобанку, платіжною карткою газети "Є", готівкою на пунктах прийому оголошень, через термінали «iBox», «Eco Payment».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую