ye-logo.v1.2

На правах реклами Перевірений спосіб заощадити на товарах і послугах

Суспільство 1052
Постійні клієнти можуть отримати знижки на товари та послуги у різноманітних магазинах і закладах міста від 3% до 32% з карткою EVERCARD
Постійні клієнти можуть отримати знижки на товари та послуги у різноманітних магазинах і закладах міста від 3% до 32% з карткою EVERCARD. Фото: Компанія ЕВЕРЕСТ™

Щоб отримати винагороду за комфортне користування якісними послугами домашнього інтернету до 100 Мбіт/с і кабельного телебачення від провайдера ЕВЕРЕСТ™ і заощаджувати щомісяця до 2000 гривень, потрібно стати учасником бонусної програми «Клуб Еверест Хмельницький».

За умовами бонусної програми постійні абоненти інтернет-провайдера отримують знижки на товари та послуги у різноманітних магазинах і закладах міста від 3% до 32% з карткою EVERCARD, та до 99% за сертифікатами. Приєднатися до програми можна на сайті або у зручному вайбер-боті Клуб Еверест Хмельницький.

Як можна заощадити на прикладі однієї родини

Приміром, у Вікторії є картка миттєвих знижок EVERCARD, а на рахунку накопичилося 1500 бонусів. Вона хоче отримати знижки на шопінг і послуги для своєї родини, а ще зробити сюрприз подрузі, з якою давно не бачилися. Спробуємо допомогти їй використати бонуси й можливості картки з максимальною вигодою.

Медичні послуги зі знижкою

Турбота про здоров'я рідних — чи не найважливіше у житті. У медичних закладах міста, які є партнерами «Клубу Еверест Хмельницький», огляд, консультації лікарів, діагностичні процедури, послуги стоматологів обійдуться Вікторії дешевше, адже вона підключила інтернет і кабельне телебачення ЕВЕРЕСТ™. Сертифікат на безкоштовну консультацію профільного спеціаліста жінка отримає в обмін на 60–100 бонусів. З карткою EVERCARD вона сплатить зі знижкою до 30% за огляд лікаря, послуги стоматолога, діагностичні процедури й лікування.

Шопінг, розваги й навчання

Перейдемо до дитячого шопінгу, адже за літо діти підросли й потрібно оновити їхній гардероб, придбати канцелярію до школи, книги, новенькі іграшки. З карткою EVERCARD все це можна купити зі знижкою до 12% у магазинах, що є партнерами бонусної програми. Витративши всього 90 бонусів з власного рахунку, Вікторія придбає сертифікат на знижку 200 грн на покупку дитячого взуття. За 40–100 бонусів зможе отримати сертифікати на знижки до 200 гривень на аксесуари, одяг і взуття для дорослих. А на додачу скористається знижками до 12% з EVERCARD у магазинах одягу та взуття.

З бонусами та карткою Вікторія гарантовано менше сплатить за навчання і дозвілля. Так, за 150 бонусів вона зможе придбати сертифікат на знижку 600 гривень на індивідуальні заняття з вивчення іноземної мови й отримає ще одне заняття в подарунок від мовної школи. За 40–80 бонусів придбає сертифікати на безкоштовні квитки у театр, кіно чи парк розваг, безлімітний абонемент на місяць занять у фітнес-центрі. З EVERCARD Вікторія скористається знижкою 15% у мовній школі та 10% у центрі раннього розвитку для дітей.

Знижки на продукти та замовлення страв у кафе

Щоб потішити родину смачненьким, не обов'язково весь день проводити на кухні, адже можна замовити готові страви додому або придбати напівфабрикати й продукти. Завдяки «Клубу Еверест Хмельницький» Вікторія скористається знижками до 13% у продуктових магазинах з EVERCARD. А в обмін на сертифікати за 40–70 бонусів отримає до замовлення страв у кафе безоплатно піцу, рол, тістечко або знижку 100 гривень на чек.

Для дому та авто

Чоловік Вікторії неодмінно зрадіє знижкам від 5 до 20% з EVERCARD у шинному центрі та автомагазинах, безплатній діагностиці автомобіля і знижкам до 50% на послуги СТО. На сертифікати на знижку потрібно витратити щонайбільше 200 бонусів.

Великий вибір пропозицій знижок від партнерів бонусної програми дозволить Вікторії придбати на 1000 гривень дешевше меблі, на 400 гривень менше сплатити за цифрову техніку, отримати знижку 3–20% на побутову й комп'ютерну техніку, системи безпеки, мобільні телефони, планшети, аксесуари до гаджетів.

Краса та релакс

З EVERCARD і сертифікатами на знижки відвідування спа-салонів, студій краси та релакс-центрів буде ще приємнішим. Зі знижкою 10% Вікторія замовить послуги у спа-салоні й насолодиться приємним відпочинком. А в подарунок для подруги придбає за 120 бонусів сертифікат на масаж у центрі оздоровлення.

Детальніше про послуги інтернету й кабельного телебачення ЕВЕРЕСТ™, бонусну програму й знижки читайте на сайті: km.everest24.com.ua

Ліцензія провайдера програмної послуги серія НР № 00735-п від 17 жовтня 2018 року, видана Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую