ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Погода на жовтень — може настати «бабине літо»

Суспільство 7672

Для Хмельницького жовтень буде типовим другим місяцем осені.

Цьогоріч жовтень має минути без значних погодних сюрпризів. Довгострокові прогнози синоптиків свідчать, що середньомісячна температура загалом відповідатиме кліматичній нормі. Попереду чергуватимуться теплі та прохолодні, сухі й дощові дні. Також можливо ще настане так зване «бабине літо». Однак, скільки саме воно триватиме — поки важко спрогнозувати.

За розрахунками експертів Українського гідрометцентру, загалом в країні жовтнева середньомісячна температура повітря становитиме 5..11 градусів вище нуля. На кілька градусів прохолодніше може бути у гірській місцевості, а у південних регіонах — дещо тепліше. Такі температурні показники відповідатимуть кліматичній нормі.

Синоптик Ігор Кібальчич для метрологічного порталу «Meteoprog» розповів, що у першій декаді жовтня очікується прохолодна погода. Однак потім поступово зі середини місяця температура повітря дещо зросте. Можливо навіть настане «бабине літо», але про його час і тривалість поки що говорити зарано.

«Кількість опадів в Україні ймовірно перевищить норму на 20-40 відсотків. Лише на півдні можливий дефіцит дощів. Випадання першого снігу у деяких областях можливе вже у другій декаді жовтня», — пояснив Ігор Кібальчич.

Безпосередньо для Хмельницького жовтень буде досить типовим другим місяцем осені. За інформацією порталу «Wisemeteo», середня температура повітря становитиме +13 градусів. Проте до кінця місяця вона може знизитися до +10. У період з 1 до 21 жовтня очікуються помірні опади.

Як повідомляє сайт «Синоптик», впродовж першого дня жовтня у Хмельницькому небо буде вкрите хмарами. Ближче до вечора очікується дощ. Він може перерости у грозу. Однак буде відносно тепло. Максимальна денна температура повітря становитиме 18 градусів вище нуля.

До теми: Погода на вихідні – тумани на похолодання наприкінці тижня

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую