ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

В Україні скасували осінній призов до строкової служби: що ще змінилося

Суспільство 998
Президент України Володимир Зеленський скасував осінній призов на строкову військову службу
Президент України Володимир Зеленський скасував осінній призов на строкову військову службу. Фото: armyinform.com.ua

Натомість призовники-строковики 2021 року служитимуть, доки для них окремо буде оголошено про демобілізацію.

Президент України Володимир Зеленський скасував осінній призов на строкову службу. Про це йдеться в указі, опублікованому 30 вересня.

Документ вносить зміни в указ президента від 29 грудня 2021 року № 687 "Про звільнення в запас військовослужбовців строкової військової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2022 році". Новий указ виключає з попереднього пункти 2-6, які стосуються чергового призову громадян України на строкову військову службу у жовтні – грудні 2022 року.

Також згідно з указом, звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, яке мало би відбуватися у жовтні - грудні 2022 року, відтепер відбудеться "не раніше оголошення в установленому порядку демобілізації".
Указ набирає чинності від дня його опублікування.

Зазначимо, що весняний призов у 2022 році в Україні також скасовували. Тоді у Генеральному штабі пояснювали, що через повномасштабне вторгнення Росії в Україну оголошена загальна мобілізація, тож у проведенні призову на строкову службу немає потреби.

Читайте також: Україна підписала заявку на пришвидшений вступ до НАТО: як відреагували в Альянсі

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую