ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Розчинна кава з вершками з бетонозмішувача

Суспільство 2492
Фото: Анна Сіра, проект ПУЛЬС

Податковими міліціонерами Хмельниччини в ході проведення слідчо-оперативних заходів викрито на території сусідньої області підпільний цех по виробництву швидкорозчинного кавового напою «Мак-кофе».

Мешканець Хмельницького розфасовував пакетики з кавою розфасовувалися у великі упаковки, по 20 штук у кожній. Сама ж продукція, за повідомленням прес-служби ДПА в Хмельницькій області, виготовлялась в антисанітарних умовах: інгрідієнти – сухе молоко, кавовий концентрат та цукор – закидались до бетонозмішувача звичайною совковою лопатою.
Податківці встановили, що оптова реалізація незаконно виготовленого кавового напою здійснювалась через мережу дрібних реалізаторів на ринках міста Хмельницького.
За цим фактом порушено кримінальну справу. З незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на загальну суму понад один мільйон гривень, у тому числі обладнання, сировину та готову продукцію. Проводиться подальша перевірка щодо викриття можливих фактів ухилення від сплати податків, в ході якої встановлюються контрагенти, яким проводилась реалізація продукції виробництва цього підпільного цеху.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую