ye-logo.v1.2

Вибухи у Хмельницькому (ОНОВЛЕНО)

Суспільство 22846
Повітряна тривога розпочалася близько 7:30
Повітряна тривога розпочалася близько 7:30. Фото: ілюстративне з архіву

Повітряна тривога тривала протягом п'яти годин.

Сьогодні вранці, 10 жовтня, під час повітряної тривоги у Хмельницькому близько 9-ої години було чутно вибухи. Місцеві мешканці розповідають, що після вибухів відчули вібрації, схожі на вибухову хвилю. Одразу після того у багатьох районах міста зникло світло та вода.

О 9.10 голова Хмельницької ОВА Сергій Гамалій написав, що працює Протиповітряна оборона і закликав усіх залишатися в укриттях.

ОНОВЛЮЄТЬСЯ

12.25. Відбій повітряної тривоги

10.45 Хмельницька міська рада повідомила перші деталі про наслідки ракетного удару по місту. У результаті масованого ракетного обстрілу російськими терористами пошкоджено один із об’єктів критичної інфраструктури. У кількох будинках повилітали вікна.

Постраждалих немає. На разі, відсутнє електропостачання, не працює електротранспорт, призупинене водопостачання, не працюють світлофори.

10.20 Сергій Гамалій: "В результаті прильотів, на території Хмельницької ОТГ є перебої з постачанням електроенергії. Всі служби працюють".

10.10 Сергій Гамалій повідомляє про удари по об'єктах інфрастуктури нашої області.

9.50 У "Хмельницькводоканалі" повідомляють:

"У деяких районах Хмельницького тимчасово може бути відсутнє водопостачання та понижений тиск. Просимо зберігати спокій. Ведуться відновлювальні роботи. Час завершення робіт буде повідомлено пізніше".

9.40 Серія вибухів сьогодні пролунала у західних і центральних областях України.

Проте, що чутно вибухи у Львові та працює ППО, о 9.20 написав у своєму телеграмі міський голова Львова Андрій Садовий.

Жителі Тернопільщини теж повідомляють, що чули в повітрі вибухи. Голова Тернопільської ОВА Володимир Труш закликає залишатися всіх в укриттях та коментує, що в області працює ППО.

Зранку під ворожими атаками перебуває столиця. Як пише міськй голова Києва Віталій Кличко, ракети вразили об‘єкти в центрі міста (в Шевченківському районі) та в Солом‘янському районі.

«У місто, якщо немає гострої необхідності, сьогодні краще не виїжджати. Про це ж прошу і мешканців передмість - не їхати сьогодні в столицю. Центральні вулиці Києва перекрили правоохоронці, працюють рятувальні служби», - зазначає він.

Радник Міністра внутрішніх справ Антон Геращенко у телеграмі повідомляє про загибель 5 і поранення 12 киян. Усі постраждалі – цивільні.

Наслідки вибухів у столиці. Фото: з телеграму Антона Геращенка.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую