ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині оновили графік погодинних відключень електроенергії

Суспільство 16440
Наразі енергетична система країни перебуває у критичному стані
Наразі енергетична система країни перебуває у критичному стані. Фото: ілюстративне freepik.com

Світло вимикатимуть одразу кільком чергам.

Сьогодні, 17 листопада, на Хмельниччині оновили порядок і графік погодинних відключень електропостачання. Світло вимикатимуть цілодобово. Це вимушений крок, необхідний для стабілізації енергетичної мережі, яка після ворожих ракетних обстрілів перебуває у критичному стані. Про це повідомила пресслужба АТ «Хмельницькобленерго».

За її інформацією, Хмельниччину надалі поділено на чотири черги. Електропостачання вимикатимуть цілодобово одразу двом чергам: спершу І та ІІІ, потім — ІІ та IV. А далі — по колу. Щоб дізнатися, коли приблизно увас зникне світло, потрібно перейти на ваш РЕМ і подивитися, у якій з черг розташована ваша вулиця.

Відключення триватимуть по чотири години, але можуть бути і довшими. Особливо у разі технологічних порушень в електромережах. Дізнатися очікуваний час відновлення розподілу електричної енергії можна у розділі «Відключення за адресами».

«Графік погодинних відключень та Порядок застосування черг можуть змінюватися досить часто. Можливо щодобово. Це залежить від відповідних розпоряджень НЕК «Укренерго». Енергетики працюють безперервно, лагодять електромережі, здійснюють перемикання та прикладають максимум зусиль для того, щоб відключення відбувалися виключно у межах Графіку погодинних відключень», — зазначили в АТ «Хмельницькобленерго».

Графік погодинних відключень електроенергії. Інфографіка: АТ «Хмельницькобленерго»

Графік погодинних відключень електроенергії. Інфографіка: АТ «Хмельницькобленерго»

Читайте також: Воєнний стан в Україні подовжили ще на три місяці

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую