ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Укрзалізниця запустила потяг до Польщі, який зупиняється у Шепетівці (Розклад руху)

Суспільство 14546
Квитки на потяг №93/94 Харків-Хелм вже є у продажу
Квитки на потяг №93/94 Харків-Хелм вже є у продажу. Фото: ілюстративне з архіву редакції

У Шепетівці потяг чекає на пасажирів впродовж двох хвилин.

Вже почав курсувати новий рейс до Польщі — потяг №93/94 Харків-Хелм. Сісти на нього можуть й жителі Шепетівки.
За інформацією АТ «Укрзалізниця», цей потяг з Харків-Хелм курсує по парних числах. З Харкова він вирушає о 14:07, у Шепетівці зупиняється на дві хвилини о 03:44 ночі й прибуває до Хелма о 12:35.

У зворотному напряму цей залізничний рейс працює по непарних числах. З Хелма він вирушає о 16:00, у Шепетівці зупиняється на дві хвилини о 02:14 ночі й прибуває до Харкова о 13:56.

«У Хелмі після прибуття потяга є зручна можливість пересадки на польські поїзди в напрямку Варшави. Продаж квитків відкрито у застосунку, чат-боті Укрзалізниці та на сайті booking.uz.gov.ua», — зазначили у пресслужбі АТ «Укрзалізниця».

Детальний розклад руху потяга Харків-Хелм

Потяг №93 Харків-Хелм курсує за таким розкладом:

  • Харків — вирушає о 14:07;
  • Полтава-Київська — прибуває о 16:23 та вирушає о 16:43;
  • Миргород — прибуває о 17:52 та вирушає о 17:54;
  • Лубни — прибуває о 18:40 та вирушає о 18:42;
  • Київ — прибуває о 21:04 та вирушає о 23:52;
  • Бердичів — прибуває о 02:20 та вирушає о 02:22;
  • Шепетівка — прибуває о 03:44 та вирушає о 03:46;
  • Рівне — прибуває о 05:03 та вирушає о 05:09;
  • Ковель — прибуває о 07:00 та вирушає о 07:21;
  • Ягодин — прибуває о 08:15 та вирушає о 08:17;
  • Хелм — прибуває о 12:35.

А у зворотному напрямку потяг №94 Хелм-Харків курсує за таким розкладом:

  • Хелм — вирушає о 16:00;
  • Ягодин — прибуває о 21:48 та вирушає о 21:50;
  • Ковель — прибуває о 22:49 та вирушає о 23:10;
  • Рівне — прибуває о 00:54 та вирушає о 00:58;
  • Шепетівка — прибуває о 02:14 та вирушає о 02:16;
  • Бердичів — прибуває о 03:44 та вирушає о 03:46;
  • Київ — прибуває о 06:13 та вирушає о 06:59;
  • Миргород — прибуває о 10:06 та вирушає о 10:08;
  • Полтава-Київська — прибуває о 11:20 та вирушає о 11:40;
  • Харків — прибуває о 13:56.

Читайте також: Укрзалізниця запустила додатковий потяг з Києва у Перемишль через Хмельницький (Розклад руху)

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую