ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Відключення електрики на Хмельниччині: 21 листопада світло вимикають одразу по двох чергах (Графік)

Суспільство 10957
Погодинні відключення допомагають стабілізувати енергетичну систему, зруйновану ворожими обстрілами
Погодинні відключення допомагають стабілізувати енергетичну систему, зруйновану ворожими обстрілами. Фото: ілюстративне pixabay.com

Хмельницькобленерго оновило графік погодинних відключень електропостачання.

Сьогодні, 21 листопада, задля стабілізації енергетичної системи на Хмельниччині тривають відключення електроенергії. Цього разу світло зникатиме одночасно у двох чергах. Відповідні зміни представники АТ «Хмельницькобленерго» внесли у графік погодинних відключень.

Погодинні відімкнення триватимуть цілодобово. Згідно з розпорядженням Укренерго, з 07-ї ранку до 23-ї години світло будуть вимикати одночасно по двох чергах. Тож наразі діє такий графік погодинних відключень:

  • ІІІ та І черги — з 07:00 ранку до 11:00 ранку;
  • ІV та ІІ черги — з 11:00 ранку до 15:00;
  • ІІІ та І черги — з 15:00 до 19:00;
  • ІV та ІІ черги — з 19:00 до 23:00;
  • І черга — з 23:00 до 24:00.

Щоб дізнатися, коли приблизно у вас зникне світло, потрібно перейти на ваш РЕМ і подивитися, у якій з черг розташована ваша вулиця. А дізнатися очікуваний час відновлення розподілу електричної енергії можна у розділі «Відключення за адресами».

Оновлений графік погодинних відключень електроенергії. Інфографіка: АТ «Хмельницькобленерго»

Оновлений графік погодинних відключень електроенергії. Інфографіка: АТ «Хмельницькобленерго»

«Будь ласка, поставтеся з розумінням до ситуації. Енергетики працюють в режимі 24/7, але об’єднана енергосистема України перевантажена внаслідок руйнувань об’єктів критичної інфраструктури. Погодинні відключення дозволяють стабілізувати роботу енергосистеми та ефективно здійснювати аварійно-відновлювальні роботи», — зазначили у пресслужбі АТ «Хмельницькобленерго».

В енергетичній компанії додають, що попередньо відсутні плани щодо застосування Графіку аварійних відключень, але ситуація може змінитися.

Читайте також: Погода на завтра – 21 листопада прогнозують снігопади та ожеледицю

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую