ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині ситуація з електроенергію одна з найскладніших в Україні — Гамалій

Суспільство 24885
Станом на кінець 24 листопада область мала 35 відсотків потужності від її потреб
Станом на кінець 24 листопада область мала 35 відсотків потужності від її потреб. Фото: ілюстративне pixabay.com

Через відсутність необхідних потужностей поки не має змоги заживити промисловість краю.

На Хмельниччині значна кількість споживачів залишається без світла. Станом на кінець минулої доби область лише отримувала 35 відсотків від необхідних потужностей. Тож сьогодні, 25 листопада, не вдасться забезпечити електропостачанням місцеву промисловість. Про це повідомив начальник Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Гамалій.

За його словами, Хмельниччина — серед регіонів із найскладнішою ситуацією з електропостачанням. Станом на вечір 24 листопада без світла залишалось 437 тисяч споживачів у 1 тисячі 60 населених пунктах області. Попри неймовірні зусилля енергетиків, електропостачання не мають Ізяслав і Білогір’я.

«Зараз маємо 35 відсотків потужності від потреби для області. Тому критичну інфраструктуру маємо можливість підключити всю. Працюємо далі над поступовим підключенням населення. На жаль, 25 листопада все ще не буде можливості підключити промисловість через відсутність потужності. Енергетики продовжують працювати 24/7. Дякуємо їм за важку працю», — зазначив Сергій Гамалій.

Посадовець додав, що наразі відновлюється нормальна робота Хмельницької АЕС. Перший енергоблок виведено на потужність 500 мегаватів. Другий — на мінімально контрольований рівень потужності.

Оновлено. За словами Сергія Гамалія, станом на 8-му ранку 25 листопада електроенергію за графіками відключено у 698 населених пунктах області. Без електропостачання залишилось 221 тисяча споживачів. Крім того, з технічних причин знеструмлено 298 населених пунктів області. Як наслідок, там без світла перебувають 46 тисяч 925 споживачів.

Оновлено. На Хмельниччині 25 листопада діятиме графік погодинних відключень електрики.

Нагадаємо, раніше Сергій Гамалій повідомляв, що 24 листопада вдень електропостачання відключали у 1 тисячі 171 населеному пункті області. Без електрики залишилися 469 тисяч споживачів. Фактично це 80 відсотків від загальної кількості.

Читайте також: Відключення електроенергії: у листопаді на Хмельниччині запланували придбання генераторів майже на 50 мільйонів

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую