ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Зброя перемоги: у Хмельницькому відбулося спецпогашення нової поштової марки

Суспільство 1041

Випуск присвятили Збройним Силам України.

У Хмельницькому сьогодні відбулося спецпогашення поштової марки «Зброя перемоги», яку приурочили Дню ЗСУ, що відзначають 6 грудня. На марках зобразили зразки військового озброєння, яке використовують українські захисники проти російських окупантів. Зокрема, це «Вільха», «Нептун», «Стугна-М», «Байрактар ТБ2», «FGM-148 Джавелін», «M142 Хаймарс».

Тираж нового маркованого листа становить 200 тисяч примірників. Один аркуш складається з шести поштових марок. Як зазначив директор Хмельницької філії акціонерного товариства «Укрпошта» Микола Громов, новий випуск – благодійний.

«Маркований аркуш розроблений за сприяння Міністерства оборони та Укроборонпрому. Його вартість складає 90 гривень, з яких 18 – благодійний внесок. Цей номінал підходить для пересилання звичайного не рекомендованого листа в межах України», - говорить Микола Громов.

Марка «Зброя перемоги» доповнила серію марок воєнного часу.

До поштових марок Укрпошта традиційно випустила конверт «Перший день», немаркований конверт та картку. Також у продажі буде доступний тематичний мерч.

Автори випуску – брати Сергій та Олександр Харуки. У 2018 році вони розробили ескіз маркованого аркушу «Комахи України» і здобуди найвищу філателістичну нагороду – Grand Priх WIPA і статус «Найкращої марки світу 2018».

Презентували марку в День Збройних Сил України.

Придбати поштовий випуск «Зброя Перемоги» можна з 6 грудня в міських відділеннях Укрпошти, а також в офіційному онлайн-магазині Укрпошти. На продаж конверту «Перший день» у відділеннях будуть діяти обмеження – не більше 2-х на одне замовлення. Онлайн можна буде замовити до 50 маркових аркушів, 50 художніх конвертів та 50 листівок.

Тираж маркового аркуша – 200 000 примірників.

Вартість маркового аркушу – 90 гривень.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую