ye-logo.v1.2
6 Грудня, 2019

Тіло хмельничанки пролежало добу в холодильнику

Олександр НІКІТІН Суспільство 2568 1

Чоловік, в квартирі якого знайшли загиблу, каже, що він підібрав її мертвою

Випадок, який стався в Хмельницькому, вразив багатьох. До міліції зателефонував невідомий та повідомив, що в одній з квартир у холодильнику лежить труп жінки. Правоохоронці одразу ж виїхали на місце та… знайшли мертву 32-річну хмельничанку. Оскільки на потилиці в жінці були різані рани, затримали й господаря помешкання за підозрою у вбивстві.

Як розповів затриманий, він підібрав знайому під дверима власної квартири. Думав, що напилася та заснула. Коли ж затягнув до хати, зрозумів, що вона мертва. А тому вирішив… покласти на ніч у ванну з водою, щоб «тіло збереглося». Вранці ж переклав жінку у холодильник! Як він її туди запхав зрозуміти важко навіть досвідченим оперативникам. Але тіло пролежало в холодильнику добу, аж поки не приїхали правоохоронці. Господар же зазначив, що хотів винести знайому разом із холодильником на вулицю. Чому ж не викликав швидку, так і не зрозуміло.

Але звинуватити чоловіка в вбивстві міліціонери не можуть. Оскільки судово-медична експертиза встановила, що жінка померла від серцевого недостатності. А різані рани на голові не вплинули на життя хмельничанки.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

Фургал 17.08.2011 16:23

Тільки насправді їй 42 роки  

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую