ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Як помічники святого Миколая здійснюють бажання дітей на Хмельниччині

Суспільство 820
Акція «Листи до Святого Миколая» проводиться у Хмельницькому уже дванадцять років поспіль
Акція «Листи до Святого Миколая» проводиться у Хмельницькому уже дванадцять років поспіль. Фото: автора

Незнайомці підготували подарунки для понад 1200 дітлахів, які написали листи святому Миколаю.

Дванадцять років поспіль на Хмельниччині триває акція «Листи святому Миколаю», під час якої небайдужі люди здійснюють бажання дітлахів, у яких дитинство минає в непростих умовах. Щороку кількість листів, які пише малеча, збільшується. Зростає і кількість таємних помічників святого Миколая.

Цьогоріч заповітні подарунки отримали більше 1200 дітей, якими опікується благодійний фонд «Карітас-Хмельницький УГКЦ». Це діти з інтернатів, сиротинців, багатодітних родин та сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. На бажання дітей теж впливає війна. Тож тепер малеча часто чекає на свято павербанки чи ліхтарики на акумуляторах і батарейках. Замовляють також набори для творчості, іграшки, одяг чи й навіть письмові столи. А ще просять багато солодощів.

Здійснювати дитячі мрії допомагають благодійники: колективи дитячих садочків і шкіл, батьки та діти, підприємці, компанії, приватні особи. На листі написано, що дитина хоче, її прізвище та ім’я. Людина, прочитавши його, розуміє: зможе це здійснити чи ні. Так реалізувалося бажання хлопчика з сім’ї, де виховують 15 дітей. Талановитий юнак мріяв про власний клавішний інструмент, на якому б він міг займатися вдома, і волонтерам вдалося знайти чоловіка, який віддав юнакові свого синтезатора.

Карітас Хмельницький День святого Миколая

Подарунки роздали дітям, які перебувають під соціальним супроводом благодійного фонду.

Карітас Хмельницький День святого Миколая

Вручав пакунки дітлахам святий Миколай.

Як розповідають у благодійному фонді, всі діти, які написали листи, отримали подарунки. Розвозили їх по області з минулого тижня. Вчора ж, 19 грудня, дітлахам, які мешкають в Хмельницькому, подарунки урочисто передали в залі обласної філармонії. Близько двохсот маленьких хмельничан отримали бажані пакунки з рук святого Миколая.

«Коли приходить День святого Миколая, ми завжди маємо надію щось отримати. Незалежно, чи нам 5 років, чи нам 50 років. Завжди ми очікуємо щось, що нас би потішило. Нехай це буде символічно, але ми завжди цього очікуємо, згадуючи дитинство, - говорить директор «Карітас-Хмельницький УГКЦ», отець Іван Данкевич. - І це насправді диво, що на прохання дитини, вона отримує дарунок від того, кого не знає, кого ніколи не бачила. Ці помічники святого Миколая є всюди. Я не знаю хто вони, але їх є дуже багато в різних організаціях, кабінетах. Вони дарують від щирого серця, перечитавши рядки у дитячому листі».

Більше фото з події:

Карітас Хмельницький День святого Миколая

Карітас Хмельницький День святого Миколая

Карітас Хмельницький День святого Миколая

Карітас Хмельницький День святого Миколая

Карітас Хмельницький День святого Миколая

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую