ye-logo.v1.2
26 Листопада, 2020

Хмельничанам запропонували зробити вибір: Яблуко чи цеглина?

Суспільство 2398
Фото: Євгенія Дорофєєва

Під час акції, організованої Комітетом моніторингу органів влади, хмельничани обирали між шматками цегли та свіжими яблуками. Останніми перехожі смакували охоче

А приводом для цього стало розслідування громадської організації «Комітет моніторингу органів влади», котра, вивчивши розпорядження голови Хмельницької райдержадміністрації, виявила, що районні чиновники роздали землі, засаджені молодим садом, заможним хмельничанам.

«Усі земельні ділянки вони отримали на території яблуневого саду агрофірми «Проскурів», - стверджує координатор громадської ініціативи «Оновлення країни» Олесь Вітряний. - А нещодавно на одному з сайтів з продажу нерухомості в розділі «пропозиції для заможних» з'явилася інформація про продаж цих ділянок під забудову. Виходить, молодий яблуневий садок вирубають? Незважаючи на те, що його було посаджено три роки тому в рамках програми розвитку садівницва».

Олесь Вітряний впевнений, що оскільки ці землі межують з Хмельницьким, то вони стали ласим шматком для багатіїв, які хочуть там звести собі маєтки.

«Від виглядом ведення особистого селянського господарства Хмельницька райдержадміністрація роздала сад новим власникам, - каже він. - А серед них, як виявилося, багато прізвищ родичів обласних чиновників».

Ініціатори акції обіцяють, що боротимуться за відміну цих незаконних рішень, аби земля та яблуневі насадження використовувалися за їх прямим призначенням.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую