ye-logo.v1.2

«Нехай цей рік буде роком повернення» — новорічне привітання президента

Суспільство 1676
Крім перемоги, Володимир Зеленський побажав, щоб 2023-й став роком повернення
Крім перемоги, Володимир Зеленський побажав, щоб 2023-й став роком повернення. Фото: з архіву редакції

Основним побажанням для кожного українця є перемога над окупантами.

Ось і настав новий 2023 рік. Минулий був надзвичайно важким. Навіть завершився він черговим ворожим обстрілом і ракетним ударом по Хмельницькому. Новорічну ніч також затьмарила атака окупантів на низку областей. В таких умовах будь-які головним побажанням є перемога над загарбниками. Зокрема, цього побажав усім українцям Володимир Зеленський у своєму новорічному привітанні.

За його словами, 2022 рік можна назвати роком втрат для України, для всієї Європи, для всього світу. Але це неправильно. Ми не маємо так говорити. Ми нічого не втратили. У нас забрали. Україна не втратила синів і доньок — їх забрали вбивці. Українці не втратили домівок — їх знищили терористи. Ми не втратили своїх земель — на них зайшли загарбники. Світ не втратив мир — Росія його зруйнувала. Однак ми перемогли паніку, сумніви, зневіру та страх.

«Це рік, коли Україна змінила світ. А світ відкрив Україну. Нам казали: капітуляція. Ми обрали контрнаступ! Нам казали йти на поступки та компроміси. Ми йдемо у Євросоюз і НАТО», — наголосив Володимир Зеленський.

Очільник держави подякував різним містам України. Зокрема, тим, що приймають в евакуації бізнес, підприємства, університети. Серед них — Хмельницький.

Найперше президент побажав українцям перемоги у 2023 році. Також побажав, щоб новий рік став роком повернення: воїнів — до своїх родин, полонених — до своїх домівок, переселенців — до своєї України, повернення наших земель, повернення до звичайного життя.

«Щоб наші міста були вільні. Наші друзі — вірні. І щоб у звітах біля цифри 100 тисяч знищених ворогів, тисяч одиниць знищеної російської техніки з’явилася наша головна цифра і головний успіх — 603 тисячі 628 кілометрів квадратних. Площа незалежної України, як це було з 1991 року. Як це буде завжди. Нехай усе це принесе новий рік. Ми готові за це боротися. Ось чому кожен із нас тут. Я тут. Ми тут. Ви тут. Усі тут. Ми всі — це Україна», — побажав Володимир Зеленський.

Читайте також: Рік, що нас змінив

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую